Yuvam Bahçeşehir en ucuz konut fiyatı ne kadar?

Konut kredisi faiz oranları yükselişini sürüyor, diğer taraftan yeni konut projeleri satışına başlanıyor. Başakşehir Belediyesi güvencesiyle satışa çıkan Yuvam Bahçeşehir Evleri en ucuz daire fiyatı ne kadar, kaç TL?

Yuvam Bahçeşehir en ucuz konut fiyatı ne kadar?
Editör: Hakan A.
15 Ağustos 2020 - 08:51 - Güncelleme: 15 Ağustos 2020 - 08:56
Ev lamak için topraktan projeleri bekkleyenler için kaçmaz fırsat! Koronavirüs salgını nedeniyle düşen konut kredisi faiz oranları artışa geçti. Yeni ev almak isteyenler için proje stokları yüzde 30'un üzerinde satılırken, Başakşehir'de yeni bir konut projesinin satışları başladı. 754 konutluk Yuvam Bahçeşehir Evleri, Başakşehir Belediyesi güvencesiyle satışa çıkarken, projede en ucuz daire fiyatı merak ediliyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Ağustos 2020 - İstanbul


2020 İstanbul konut projeleri arasında yer alan Yuvam Bahçeşehir ilk etap evleri satışa çıkarken, konut fiyatları ile proje hakıkında detaylar yakından takip ediliyor.

İstanbul Başakşehir ilçesinde yeni bir konut projesi daha hayata geçiriliyor. Başakşehir Belediyesi güvencesiyle hayata geçirilecek Yuvam Bahçeşehir Evleri 24 ay gibi kısa bir sürede sahiplerine teslim edilmesi planlanmış durumda. İnşaat sektöründe son yılların parlayan yıldızı olan Başakşehir ilçesi yeni bir projeye daha ev sahipliği yapacak. Sosyal konut mantığı ile dar ve orta gelir grubuna yönelik iki etap halinde inşaa edilecek Yuvam Bahçeşehir Evleri satışa sunuldu. Peki Yuvam Bahçeşehir konut fiyatalı ne kadar? İşte en ucuz konut fiyatı.


Yuvam Bahçeşehir Evleri'nde kaç konut var, ne zaman teslim edilecek?

Toplamda 9 blok, 754 konut ve iki etap halinde inşaatına start veren Başakşehir Belediyesi, Yuvam Bahçeşehir Evleri ilk etap daire seçeneklerini 24 ay gibi kısa sürede tamalayacak. 75 ve 125 Metrekare büyüklüğünde olan 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede inşaat hızla ilerliyor. Topraktan daha uygun fiyata ev almak isteyenler için şu sıralar tek örnek olan Yuvam Bahçeşehir konut fiyat listesi belli oldu.

Yuvam Bahçeşehir Evleri EN UCUZ konut fiyatı ne kadar?

2+1 daire seçeneği büyük ve ferah evlerin satış fiyatı kaç liradan başlıyor? Yuvam Bahçeşehir fiyat listesi ve ödeme bilgileri arasında 2+1 ev fiyatı 344 Bin 500 TL'den başlıyor. 630 Bin TL'ye kadar yükselen Yuvam Bahçeşehir konut fiyatları ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak ister misiniz?

Hızlı bilgi ve detaylar

Burada verilen link üzerinden form doldurarak Yuvam Bahçeşehir Evleri hakkında kapsamlı bilgi edinebilir, konut almak için ilk başvurunuzu yapabilirsiniz. 

BİLGİ ALMAK, FORM DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum