Yuvam Bahçeşehir Evleri 0.64 kredi vade oranıyla satışa çıkıyor

Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Yuvam Bahçeşehir projesi satışa çıkıyor. Yuvam Bahçeşehir konut fiyatları, daire seçenekleri ve ödeme bilgisi ile diğer ayrıntılarını görmek için bakınız.

Yuvam Bahçeşehir Evleri 0.64 kredi vade oranıyla satışa çıkıyor
Editör: Hakan A.
11 Ağustos 2020 - 15:50 - Güncelleme: 14 Ağustos 2020 - 20:19
Konut sektründe hareketlilik sürerken, yeni projeler yükselmeye devam ediyor.Bu kapsamda Yuvam Bahçeşehir konutlarında 344 Bin 250 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Ağustos 2020 - İstanbul


İstanbul Bahçeşehir'de Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Yuvam Bahçeşehir konut projesinde evler görücüye çıkıyor. Bahçeşehir’in en merkezi noktasında yükselecek Yuvam Bahçeşehir Evleri ile mutlu yuvaların kapılarını açıyor.  

- LANSMAN YAPILDI SATIŞLARA BAŞLANDI! İŞTE AYRINTILAR.


PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BURADAN FORM DOLDURMANIZ YETERLİ! fORM DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN

Yuvam Bahçeşehir nerede?

Mutlu bir yaşamın yeni adresi Bahçeşehir’de yükseliyor. Modern yaşam alanları, çocuklar için güvenli bir ortam ve huzur dolu bir yaşam hayali, Yuvam Bahçeşehir Evleri ile gerçek oluyor. Mutluluğun Şehri Başakşehir’de, Bahçeşehir’in en merkezi noktasında, Başakşehir Belediyesi güvencesi ve Akar Grup kalitesi ile yeni mutlu yuvalar hayat buluyor. 

Yuvam Bahçeşehir Evleri, rahat ve kolay ulaşımı, kendisine ait korusu ve yeşil alanları, eşsiz göl manzarası ve spor alanlarının yanı sıra ticari alanları ile sakinlerine sadece bir ev değil yeni bir yaşamın anahtarını sunuyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hazırlanan projenin ilk etabı 752 konut ve 16 mağazadan oluşuyor. Günün 24 saati güvenlik, açık-kapalı otopark, spor salonu, sosyal alanları ve eşsiz çevre düzenlemesiyle dikkat çeken Yuvam Bahçeşehir Evleri, çevresindeki alışveriş merkezleri, camiler, eğitim kurumları, üniversiteler ve hastaneler ile hayatın tam merkezinde yer alıyor.

Yuvam Bahçeşehir konut fiyatları, ödeme bilgileri

2+1 ve 3+1 olmak üzere farklı planlara sahip daire seçeneklerine sahip Yuvam Bahçeşehir Evleri, 344.250 TL’den başlayan fiyatla satışa sunulacak. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum