Reklamı Geç
Z. Altan Elmas "KONUTDER" başkanı oldu

Z. Altan Elmas "KONUTDER" başkanı oldu

Sur Yapı'nın başarılı patronu Z. Altan Elmas KONUTDER'in yeni başkanı olarak görevine başladı. Z. Altan Elmas kimdir?

25 Mart 2017 - 09:35 - Güncelleme: 25 Mart 2017 - 09:48

Türkiye'de gayrimenkul sektörünün Çatı kuruluşlarından biri olan KONUTDER'de yeni başkan Z.Altan Elmas iş başı yaptı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mart 2017 - İstanbul

KONUTDER'de koltuk değişimi gerçekleştirilirken, 3 dönem boyunca koltukta oturan Ömer Faruk Çelik yerini Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas'a devretti.

2011 senesinde kurulan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) 3 dönemdir Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ömer Faruk Çelik’in tüzük gereğince görev süresinin sona ermesiyle birlikte Başkanlık görevini Z. Altan ELMAS devraldı.

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nde (KONUTDER) görev değişikliği yaşandı. KONUTDER’in kuruluşundan bu yana 3 dönem boyunca Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ömer Faruk Çelik’in tüzük gereğince görev süresinin dolması nedeniyle yerine Sur Yapı'nın başarılı sahibi  Z. Altan ELMAS seçildi. KONUTDER’de yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Z. Altan ELMAS, bir önceki dönemde KONUTDER Başkan Yardımcılığı görevini, yürütüyordu. Ömer Faruk ÇELİK ise KONUTDER Onursal Başkanı olarak KONUTDER Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürecek.

KONUTDER, kuruluşundan bu yana geçen 6 yıl boyunca sektörün temel sorunlarına çözüm önerileri üreterek çalışmalarını yürütmüştür. Türkiye’nin kalkınmasında da üzerine düşen görevi yerine getiren KONUTDER, eşit rekabet şartları oluşmasını ve bugün kamu üzerinde biriken yükleri hafifletmeyi amaçlayarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

- Z.Altan Elmas Kimdir? Biyografisi:

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden, markalı konut üreticilerinden biri olan Sur Yapı'nın sahibi olan Altan Elmas hakkında...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..