Reklamı Geç
Zomato Türkiye ofisi için flaş kapatma kararı

Zomato Türkiye ofisi için flaş kapatma kararı

23 ülkede 10 binden fazla şehirde faaliyette bulunan ve yemek gurmelerinin uğrak noktalarından en önemlisi Zomato, Türkiye ofisini kapatma kararı aldığını duyurdu.

23 Mayıs 2017 - 09:25

Yemek sektörünün önde gelen değerlendirme sitelerinden biri olan ve dünya çapında toplamda 23 ülkede faal olan Zomato, Türkiye'de açtığı ofisini kaptma kararı aldığını duyurdu. Şirket sadece ofisaini kapatacak, hizmet verdiği Türkiye alanında faaliyetlerine digital ortamında sürdürecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mayıs 2017 - İstanbul

Türkiye'de hizmet veren çok sayıda restauran ve zincirlerle çalışan, yemek sektörünün önemli mekanları hakkında listeleme ve değerlendirme uygulaması yapan Zomato, Türkiye ofisini kapatıyor. 

Hint mühendis iki kafadar tarafından 2008 yılından bu yana dünyanın pek çok ülkesinde faaliyette olan, Yeni Delhi merkezli dev şirket Türkiye'de anlaşmalı olduğu restoranlara hizmet vermeye, müşterileriyleçalışmaya devam edecek. Zomato'nun Türkiye ayağında ofisi dışında dijital ortamda faaliyetlerini sürdüreceği ifade edildi. Türkiye Zomato ofisine ilişkin alınan kapatma kararının duyurusunun ise 23 Mayıs yani bugün yapılacağı belirtildi.

Türkiye'de mekanist.net isimli siteyi satıon alan Zomato, şirketin kurucu ortaklarından Ali Servet Eyüpoğlu'nu ülke müdürü olarak atamıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..