0.79 Faiz Oranı Vakıfbank Konut Kredisi (1 Milyon liraya kadar 180 vadeli kredi)

0.79 Faiz Oranı Vakıfbank Konut Kredisi (1 Milyon liraya kadar 180 vadeli kredi)

%0,79 Faiz Oranı ile Vakıfbank tarafından verilen "SarıPanjur Sıfır Konutlara Özel Konut Kredisi" almak isteyenler için 1 Milyon Lira 180 ay vade! İşte 0.79 kredi faizi ile maliyet tablosu örneği.

Editor: Hakan A.
24 Ocak 2020 - 16:30

Ev almak isteyenler için Vakıfbank konut kredisi faiz oranları oldukça uygun. 0.79 konut kredisi faiz oranı ile vatandaş arzu ettiği eve sahip oluyor. Peki Vakıfbank konut kredisi faiz oranları ne kadar, kredi kullanımında kesilen ücretler ne kadar ve neler? Haberimizde 0.79 kredi faiz oranı ile Vakıfbank konut kredisi ayrıntılarını görebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Konut Kredisi Haberleri - 24 Ocak 2019 - İstanbul


Vakıfbank konut kredisi faiz oranları kamu bankaları arasında aynı olan bankalar arasında. Türkiye genelinde çok sayıda şubeye sahip olan Vakıfbank Sarıpanjur web sitesi üzerinden konut kredisi faiz oranlarını gün gün takip edebilirsiniz. Diğer taraftan banka, değişik kampanyalar ile kendi müşterileri başta olmak üzere, yeni müşterilerine de fırsatlar sunabiliyor. Konut kredisi kullandırmada her banka gibi Vaıfbank'ta değişik taleplerde bulunabiliyor. Tercih ve araştırma her zaman olduğu gibi vatandaşın kararına bağlı olarak değişiyor.

Konut kredisi kullanacaklar için Bankaların faiz oranlarını, maliyet tablolarını siz değerli okuyucularımız için derlemeye devam ediyoruz. 2020 kredi faizleri açısında indirim yılı olarak akıllarda kalacak. Pek çok kredi türünde önemli indirimler mevcut. Vatandaşın işine yarayan krediler arasında konut kredileri bulunuyor. Geçmiş yıllarda oldukça düşük olan konut kredisi ile ev sahibi olma imkanı 2019 yılı sonuna doğru değişti. Rekor kullanımlar söz konusu. Düşük kredi faizleri sayesinde konut kredisi kullanım oranlarında ciddi artışlar yaşanıyor. Vatandaş dilediği evi satın almış oluyor.

2020'ye girildiğinde konut kredisi faiz oranlarında indirimler peş peşe gelmeye devam ediyor. Kamu bankaları dışında özel bankaların pek çoğı yüzde 1'in altına çektiği konut kredisi faizleri ile müşterilerine özel imkanlar sunuyor. Kamu ve özel bankalarda pek çok konuda farklı işlemler yapılabiliyor. Müşterilerin canını sıkan bu durum, farklı bankalardan, farklı teklifler almaya kadar giyor. Cebine uygun kredi faiz oranı, ücret kesintileri gibi detayları atlamak istemeyen vatandaş en uygun konut kredisi ile yeni evini almak istiyor.

Bu kapsamda sizler için Vakıfbank tarafından sunulan Sarıpanjur konut kredisi faiz oranlarını sizler için inceleyip, derledik. 100 TL tutarında bir konut kredisi için maliyet tablosunu oluşturduk.  0.79 kredi faiz oranı ile Vakıfbank konut kredisi ayrıntıları, aşağıda belirttiğimiz şekilde Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi sayfasından ulaşarak, bankadan daha kapsamlı biçimde öğrenebilirsiniz.

100 Bin TL konut kredisi kullanımında yıllık maliyet ve aylık maliyet önemli. Vatandaş 0.79 kredi faiz oranı ile 120 ay vadeli konutkredisi kullanımında her ay ve her yıl hangi oranlarda geri dönüş yapacağını bilmek ister. Aşağıda örneğini verdiğimiz konut kredisi maliyet tabosu içerisinde 100 binlira için kullanılan kredide aylık ve yıllık maliyet oranlarını görebilirsiniz.
 

120 ay vade 0.79 kredi faiz oranlı Vakıfbank Konut Kredisi Maliyet Tablosu

%0,79 Faiz Oranı ile Konut Kredisi Alınacak Ücretler (TL)Maliyet Oranları (%)
Kredi tutarıVade (Ay)Faiz Oranı (Aylık)***Kredi Tahsis ÜcretiEkspertiz ÜcretiAylık ToplamYıllık Toplam
100.000 TL120%0.79Kredi Tutarı Üzerinden % 0.51.100 TL%0.8219%10.3207

* Vakıfbank SarıPanjur konut kredisi kullanımında 100.000 TL kredi için alınacak ücretler arasında neler var sorusunu merak edenler için; Kullandırılan kredi meblağı üzerinden %0.5 kredi tahsis ücreti alınıyor.

Kredi kullanılacak konut için yaklaşık 1.100 TL ekspertiz ücreti tahsil ediliyor.

Kaçınılmaz Banka talepleri arasında Hayat sigortası zorunlu tutuluyor. Vatandaş istese de, istemese de kredi tutarı, yaş, cinsiyet, vade, ödeme planına bağlı olarak Hayat Sigortası ücreti değişiklik göstererek kredi içerisinden alınıyor. 

DASK sigortası hemen hemen her bankda zorunlu tutuluyor. Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi kullanacaklar DASK sigortası için de ücret kesintisine uğrayacaklarını bilmelidir. DASK konut sigortası, konut türüne, büyüklüğüne, konumuna göre farklılıklar göstermektedir. En doğru bilgi ekspertiz sırasında oluşturulur, kredi kullanımında vatandaşa sunulur.

%0,79 Faiz Oranı ile SarıPanjur Sıfır Konutlara Özel Konut Kredisi kullanan vatandaşın bilmesi gereken en önemli konu ise gördükleriniz ile bankadan duyacaklarınız arasındaki fark. Çünkü Banka, müşteriye sunulan kredi faiz oranı ve masraflarını değiştirme hakkını her halükarda saklı tutarak, müşteriden müşteriye değişik taleplerde bulunabilir, faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Kredi kullanacak olanlar bu uyarıyı gözönünde bulundurmalı.

%0,79 Faiz Oranı ile SarıPanjur Sıfır Konutlara Özel Konut Kredisi Vakıfbank konut kredisi faiz oranları 24 ocak 2020

Vakıfbank Sarıpanjur 0.79 konut kredisi faiz oranı "Kampanyanın Özellikleri"

Konut üreticisi müteahhit veya yüklenici firma tarafından ilk kez satışa konu edilen sıfır konutlardan satın alacak müşterilerimize özel 1.000.000 TL’ye kadar 0,79% , 1.000.001 TL ve üzerinde olan talepler için 0,99% faiz oranları ve 180 aya varan vadelerle, Eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif ödeme planlarıyla kredi kullanım imkanı.

Bu haberimizde Türkiye'nin en büyük kamu bankalarından biri olan Vakıfbank konut kredisi faiz oranlarına ilişkin emlakpencerem.com editörleri tarafından derlenen bilgileri okudunuz. Vakıfbank %0,79 Faiz Oranı ile SarıPanjur Konut Kredisi Kampanyası hakkında Baka tarafından verilen ayrıntıları ve 24 Ocak 2020 tarihli bilgileri sizlerle paylaştık. KONUT kredisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizin Konut Kredisi kategorisiniz ziyaret edebilirsiniz. Banka tarafından sağlanan konut kredisi hakkında Vakıfbank şubenizden veya bankanın ilgili internet sitesinden kapsamlı bilgileri bulabilirisiniz.

Bugün yayımladığımız bir diğer önemli haber ise son bir hafta içinde yapılan faiz indirimleri haberi. Son 7 gün içerisinde yedi farklı banka konut kredi faiz oranlarını düşürdü. Peki hangi bankalar ev kredisi faizlerini indirdi? Haberin ayrıntılarını okumak için tıklayın.

 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.