3 ay ödemesiz kredi veren bankalar

Bankalardan kredi kullanacaklar dikkat! 3 ay boyunca ödemesiz kredi alabileceğiniz bankaları listeledik. Kamu ve özel bankalarda yıl sonu 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatı sürüyor.

3 ay ödemesiz kredi veren bankalar
Editör: Hakan A.
26 Aralık 2020 - 19:35 - Güncelleme: 26 Aralık 2020 - 19:42
Pandemi sürecinde haftasonları devam eden kısıtlamalar ile birlikte işlerinden kazancı düşen, gelir yolları tıkanan vatandaşların tek çaresi banka kredisi oluyor. Son Merkez Bankası toplantısı ile birlikte ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselişe geçerken, milyonlarca vatandaş bankadan uygun bir kredi alarak günü geçirmek istiyor. Peki şu sıralar yıl sonu itibariyle hangi bankalar vatandaşa hızlı kredi veriyor? 3 ay erteleme yapılan krediler hangi bankalarda? Merak edilen kredi bilgilerini emlakpencerem.com editörleri tarafından derlendi.

Emlak Pencerem - Ekonomi ve Kredi Haberleri  - 26 Aralık 2020 - İstanbul


Yeni yıl 2021'e girerken, 3 ay ödemesiz düşük faizli kredi imkanı tanıyan bankaları merak edenler için işte banka banka krediler, şartları ve güncel faiz oranları. Şu sıralar değişken olan faiz oranları en güncel hali ile banka banka haberimizden okuyabilirsniz. Bankalarda 3 aya kadar ödemesiz olarak, 36 ay vadelerde ihtiyaç kredisi kullanımı yıl sonuna kadar devame decek. Kredi ihtiyaçları, bankaların faz oranları bankaya göre değişebilir. Kullanmak istediğiniz kredi için başvuru yapmadan önce doğru krediye başvuru yapğtığınızdan emin olun.

3 AYA KADAR ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

Yapı Kredi Bankası, 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi duyan vatandaşlara kredi imkanı sunuyor. Banka, yeni yıl kredisi ile hızla internet şubesi üzerinden başvuruları kabul ediyor ve onay aşaması sonrası hesaba kredi miktarını yatırıyor. Banka güncel faiz oranı olarak yıl sonu olması nedeniyle uygun oranlar uygularken, azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunuluyor. Yapı Kredi 3 ay ertelemeli kredi için mobil internet şubesi kullanılarak hızlı başvuru gerçekleştirilebilmekte. Banka tarafından verilen bilgiye göre, Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir ifadelerine yer verildi.

Dikkat! Faizlerde büyük tırmanış. Konut, taşıt ihtiyaç kredisi kullanacaklar.. Yapı Kredi Bankası, 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank, tarafından tüketiciye uygun şartlarda sunulan 3 ay ertelemeli kredi için internet şubesinden kullanım imkanı sunuluyor. 15 Bin TL kredi kullanmak isteyenler için 36 ay vade imkanı, yüzde 1,41 faiz oranı sunan banka, 3 aya kadar kredi ödemesini öteliyor.  Yeni yıla özel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için şimdi başvuru almaya başlayan QNB Finansbak şubelerine gitmeden, online ortamda, mobil internet şubesi aracılığı ile kredi kullandırılıyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanımından 3 ay sonra ödemeler başlıyor.

QNB Finansbank, tarafından tüketiciye uygun şartlarda sunulan 3 ay ertelemeli kredi

Garanti BBVA, 3 ay ertelemeli kredilerini esnaf ve KOBİLER olmak üzere, bireysel kullanımda sunuyor. Esnaf ve KOBİ’lerimizin her türlü finansman ve yatırım ihtiyaçları için 48 aya varan vadeler ile %1,48’den başlayan faiz oranlı ticari taksitli kredi fırsatı Garanti internet şubeleri üzerinden kredi imkanı sunuluyor. 20 bin tl ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere özel 1.48 faiz oranı, 36 ay vade seçeneği ile aylık 817 tl ödeme ile taksitler 3 ay sonra ödenmeye başlıyor. Son tarih 31 Aralık 2017!

Garanti BBVA, 3 ay ertelemeli kredileri

Kamu bankası Vakıfbank, tüketici için uygun şart ve koşullarda 36 ay vadelerde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Kredi kullanmak isteyenler için anında kredi kullandıran Vakıfbank, müşterilerine 1.52 faiz oranı ile 36 aya 50 Bin TL kredi veriyor. Vakıfbank kredi limitleri ise 3 Bin TL'den başlıyor 125 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor.

Vakıfbank, tüketici için uygun şart ve koşullarda 36 ay vadelerde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi i

Akbank, en fazla 33 ay vadelerde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini kullanıma sundu. ihtiyaç kredisi almak isteyenler için alternatif bankalardan biride Akbank. Banka, 3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi'nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil'den kullanıma sundu.

ING Bank,  Cepte Kredi ile %1,54'ten başlayan faizlerle ihtiyaç kredinize şubeye gitmeden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden başvurun. Üstelik 36 aya varan vade ve 3 ay erteleme seçeneğini müşterilerine sunarak ihtiyaçlarını gideriyor.

İş Bankası, 3 ay erteleme imkanı sunduğu ihtiyaç kredilerini kullanıma sundu. Anında Kredi’ye başvururken dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapılabilmekte.

Daha fazla kredi haberi, daha fazla kredi faiz oranı güncel bilgilerini emlakpencerem.com haberlerinden takip edebilirsiniz. Kredi faiz oranları ve diğer kredi haberleri ekonomi ile konut kredisi haberlerimizde görebilirsiniz. Banka kredilerine ilişkin sor, görüş ve önerilerinizi altta bulunan yorum bölümüne yapabilirisniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum