5 Bin TL, 7 Bin 500 TL ve 10 Bin TL için 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor mu?

Kamu bankaları tarafından dağıtımına başlanan ve 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları ne durumda? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 5 Bin TL, 7 Bin 500 TL ve 10 Bin TL için 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor mu? Gecesini gündüzüne katarak vatandaşın kredi ihtiyacını çözmek için çalışan kamu bankalarını tebrik ediyoruz...

5 Bin TL, 7 Bin 500 TL ve 10 Bin TL için 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor mu?
Editör: Hakan A.
22 Nisan 2020 - 10:17 - Güncelleme: 22 Nisan 2020 - 10:22
6 ay ertelemeli kredi başvuru süreci ne durumda? Krediler çıkıyor mu, yeni kredi başvurusu yapılabiliyor mu? Milyonları bulan kredi başvuruları nedeniyle özellikle kamu bankaları önünde kuyruklar devam ediyor. Özellikle 4 gün boyunca uygulanacak sokağa çıkma yasağı öncesişnde Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası önblerinde temel ihtiyaç kredisi ile esnaf kredisi başvuru kuyrukları oluşmuş durumda.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 22 Nisan 2020 - İstanbul


Devlet desteği yüzde 80 olan temel ihtiyaç destek kredisi vermeye devam eden Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank şubeleri harıl harıl çalışıyor. Kamu bankaları açılış saatinden gece saatlerine kadar mesai yaparak vatandaşın kredi ihtiyacını gidermek için var güçleri ile çalışıyor. Bireysel temel ihtiyaç kredisi ve esnaf kredileri için kamu bankası personelleri boş durmadan vatandaşın taleplerine yetişmek için büyük çaba sarfediyor. Takdir toplayan bu davranışları pek çok vatandaş tarafından görülsede bazı vatandaşlar ise laf etmeden geçemiyor. Canlarını hiçe sayarak kredi başvuru taleplerine banka şubelerinde kopronavirüs salgınına yakalanma risklerine rağmen güler yüzle hizmet vermeye devame diyorlar. EmlakPencerem.com olarak bizler de saygı ve anlayışla kamu bankalarında mesai harcayan personele vatandaş adına teşekkür ediyoruz...

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank temel ihtiyaç destek kredisi paketleri için başvuru süreci devam ediyor. 5 Milyon sınırında olan kredi başvuru süreci devame decek. Kamu bankaları 6 ay ertelemeli, 36 ay vadeli, 0.49 faiz oranı ile 5 Bin TL, 7 Bin 500 TL ve 10 Bin TL  bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvurularını almaya, kredi başvuru sonuçlarını açıklamaya devam ediyor. 

Pandemi (salgın) döneminde vatandaşın bireysel ihtiyaçlarına çare olması amacıyla hükümet tarafından başlatılan 5 Bin TL, 7 Bin 500 TL ve 10 Bin TL 'ye kadar temel ihtiyaç destek kredisi dağıtımında başvuru yapanlara cevaplar iletilirken, yeni başvurular da alınıyor. Minimum 3 Bin TL kadar bir kredi çıkan vatandaş memnun olmasa bile çıkan minimum kredi için hiç yoktan iyidir diyor.

Özel bankaların süreçte vatandaşa kredi vermemesi, kredi ertelemelerinde yokuş yapması, yüksek faizlerle vatandaşın cebindeki son paraları da almaya çalışması göz önünde bulundurulduğunda, %80'i devlet destekli, 6 ay ertelemeli, 0.49 faiz oranı veren Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank büyük fedakarlıkla gece gündüz tüm personeli ile vatandaşın ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Sicili bozuk olan vatandaşlara dahi kredi çıkan bir dönemde özel bankalarının kafalarını kuma gömmesi ve bu süreçte vatandaştan menfaat için yüksek faizlerle kredi verme ve kredi ertelemede adam seçmesi unutulmayacak.

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredisi başvuru yapmak için tıklayın.

Not: Kredi başvurusu, çıkan,  çıkmayanlar düşüncelerini yorum bölümüne yazabilirler.
 

Vakıfbank, Ziraat Bankası veya Halkbank üzerinden 6 ay ertelemeli Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi için başvuru yapan, kredi sonuçları henüz gelmeyen, kredi çıkıp kullananlar dikkat! Yorumlar buraya lütfen...


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum