Ağaoğlu Çekmeköy konut fiyatları listesi

Ağaoğlu Çekmeköy konut fiyatları listesi

Çekmeköy Park konut fiyatları açıklandı. Ağaoğlu Çekmeköy Park güncel fiyat listesi, ödeme planı ve konut fiyat aralıkları kaç liradan başlıyor?

06 Ekim 2017 - 23:05

Ağaoğlu'ndan yeni proje. İstanbul Anadolu yakası konut projeleri arasında bugün itibarıyla satışa sunulan Ağaoğlu Çekmeköy Park konut projesi resmileşen güncel satış fiyatları ve ödeme planı ayrıntıları için haberimimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Ağaoğlu Şirketler Grubu 20 yıldır sahip olduğu Çekmeköy ilçesinde Ümraniye-Şile otobanı kenarında bulunan arazisi üzerinde hayata geçireceği yeni projesi Çekmeköy Park için basın lansmanı yaptı. Düzenlenen basın toplantısı ile 6 Ekim itibariyle resmi konut satışları başlamış oldu. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 06 Ekim 2017 - İstanbul

Ağaoğlu Çekmeköy Park konut fiyatlarının açıklanamamasına rağmen kısa süreli ön talep aşamasında projede henüz toprak aşamasında inşaatına bugün başlanan projenin 150 adet daresi lansmana özel fırsatlarla ve uygun konut fiyatlarıyla satıldığı kaydedildi. 

Ağaoğlu Çekmeköy Park konutlarında bu sabah (06 Ekim 2017) itibarıyla satılık dairelerin güncel fiyatları 440 bin liradan alıcısına sunuldu. Ağaoğlu güvencesiyle Çekmeköy Park projesi konut fiyatları lansmana özel yüzde 25 indirimle satışların başladığı projede toplam 738 konut ve alışveriş merkezi bulunuyor.  Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri projesinde 1+1 ile 4+1 tipinde daire seçenekleri yer alırken, zemin + 14 katlı olmak üzere toplamda 13 blok olarak hayata geçiriliyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi açıklanan resmi güncel fiyat listesi

Ağaoğlu Çekmeköy Park Daire TipiAğaoğlu Çekmeköy Park Fiyat Aralığı
1+1 daire seçeneği konut fiyatı 440 Bin TL - 706 Bin TL
2+1 daire seçeneği konut fiyatı 665 Bin TL - 1 Milyon 181 Bin TL
3+1 daire seçeneği konut fiyatı 1 Milyon 002 Bin TL - 1 Milyon 472 Bin TL
4+1 daire seçeneği konut fiyatı 1 Milyon 438 Bin TL -  2 Milyon 106 Bin TL

Yüzde 10 peşin, yüzde 25 indirim kampanyası devam ediyor

Ağaoğlu Grubu bünyesinde inşa edilecek olan Çekmeköy Park'ta her türlü sosyal donatı ve özellikl mevcut. Ev sahiplerine özel ayrıcalık sunulan projede güncel ödeme planı kapsamında 36 ayda teslimleri gerçekleştirilecek olan projenin inşaatı Ekim 2017'de başlayacak. Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde lansmana özel yüzde 10 peşin ödeme fırsatıyla, bölgeye yatırım yapmak isteyenler veya yeni bir ev sahibi olmak isteyen herkes faydalanabilecek. Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde yer alan evlerin satışları ve kolay ödeme planı sayesinde yüksek prim fırsatı da metrekaresi 4 bin 800 tL olarak lansman çıkış fiyatı olarak müşterilere yansıtılmaya başlandı.

Proje ne kadar prim yapar?

Henüz toprak aşamasında ve gün itibarıyla inşaat çalışmalarına başlanan Ağaoğlu Çekmeköy projesi tamamlandığında sahibine en az olmak üzere yüzde 25'in üzerinde bir kazanç fırsatı sunacak.

Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede, nasıl gidilir?

 Konum olarak Ağaoğlu Çekmeköy projesi oldukça görülebilir ve her gn önünde 100 binlerce aracın geçiş yaptığı Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Şile Otoyolu üzerinde, Metrogarden AVM'nin karşısında, dolayısıyla AVM'nin dibindeki Üsküdar-Çekmeköy metro istasyonuna yakın bir konumda yükseliyor. 

Çekmeköy Park Ağaoğlu konut projesi her türlü sosyal imkana sahip, Mehmet Akif Mahallesi Ezgi Sokak Çekmeköy adresinde konumlu.

Ağaoğlu 2017 en yeni konut projesi Çekmeköy Park evleri konumu, lokasyon göresli google maps haritası ile buradan veya alttaki harita bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.