Reklamı Geç
Ali Ağaoğlu, Kadir Topbaş için ’... gömün gitsin’

Ali Ağaoğlu, Kadir Topbaş için '... gömün gitsin'

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'ndan son dakika Kadir Topbaş yorumu. Ağaoğlu yeni bir projeyi satışa çıkardı. Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz günlerde istifasını veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş ile alakalı önemli açıklamalarda bulundu.

06 Ekim 2017 - 20:34 - Güncelleme: 07 Ekim 2017 - 20:35

Çekmeköy Park projesini görücüye çıkaran Ali Ağaoğlu'ndan Kadir Topbaş ile alakalı flaş yorum. Ali Ağaoğlu Çekmeköy'de hayata geçireceği yeni projesinin tanıtımında sorulan bir soru üzerine Topbaş ile ilgili düşüncelerini aktardı. Ağaoğlu, Topbaş hakkında "Gidenin arkasından konuşulmaz derler... gömün gitsin" dedi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 06 Ekim 2017 - İstanbul

Gayrimenkul ve inşaat başta olmak üzere enerji sektöründe projelere imza atan ünlü iş adamaı Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İstanbul Anadolu Yakasında inşa edeceği yeni projesi 738 konutluk Çekmeköy Park'ın basın lansmanı düzenlenirken, satışa çıkan konutlar görücüye çıktı. Emlak medyası ve ulusal basının ilgi gösterdiği toplantıda Ağaoğlu'na sorulan Kadir Topbaş sorusu gündemi belirledi. 

13 yıldır İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine istifa ile son veren Kadir Topbaş ile alakalı değerlendirmede bulunan Ali Ağaoğlu, "Gidenin arkasından konuşulmaz derler... gömün gitsin" ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu bir soru üzerine Topbaş ile alakalı konuşurken, açıklamasında, "Bürokrasinin bu kadar ağır gittiği bir dönem yaşamadım. Bunu sayın Cumhurbaşkanımız da söylüyor. Özellikle belediyelerde bırakın başkanı zabıta bile yolda yürürken kibirden dünyaları ben yarattım havasında. Belediyeler halktan koptu. Herkes farklı şeyler peşinde koşuyor. Bunun böyle sürdürülebilir olmayacağı görüldü. Ciddi sıkıntılar var, hükümet de bunun farkında. Gereğini de görüldüğü üzere yapıyor" dedi.