Avrupa Konutları Yamanevler projesi nerede?

Avrupa Konutları Yamanevler projesi nerede?

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markasını Ümraniye'ye taşıyor. İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye'de yükselecek yeni konut projesi "Avrupa Konutları Yamanevler" nerede, nasıl gidilir?

08 Ağustos 2017 - 06:08 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 21:55

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Markasına Ümraniye'yi ekledi. Yeni Proje Ümraniye'nin tam kalbinde yükselecek. Markalı konut projeleri üreticilerinden Artaş İnşaat, İstanbul Anadolu yakasında yeni projesi için geri sayıma başladı. Avrupa Konutları Yamanevler projesi Ümraniye'de inşasına başlanmış durumda. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Ağustos 2017 - İstanbul

Artaş İnşaat, İstanbul'da Anadolu yakası'ndaki yeni projesi olacak "Avrupa Konutları Yamanevler"de konut satışları 8 Ağostos 2017 itibariyle başladı. Ön talep sürecinde odukça yoğun bir ilgi gören projede daire satışlarına başlandı.

İstanbul'un önemli ilçelerinden Ümraniye Artaş İnşaat'ın yeni projesinin yükseldiği lokasyon olacak. Yamanevler semtinde hayata geçirilecek olan "Avrupa Konutları Yamanevler" projesi her aileye uygun tipte daireler yer alacak 1672 adet konuttan oluşacak projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipindeki daire seçenekleri şimdiden büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Avrupa Konutları Yamanevler projesi nerede, nası gidilir?

AVM, Metro ve Hastaneler bölgesinin yanıbaşında inşa edilecek olan Avrupa Konutları Yamanevler projesi yükselmeye başladı. Üsküdar-Çekmeköy metro hattı üzerine, Ümraniye Canpark AVM durağına sadece yürüme mesafesinde konumlandırılan proje, İnkilap mahallesi, Yamanevler'e bağlı. Projeye FSM köprüsü Üsküdar-Ümraniye çıkışından kolaylıkla ulaşılabilir. Ümraniye son durağa yakın bir konumda hayata geçiriliyor. Projenin güncel bilgilerine, saışa çıkmasıyla konut satış fiyatlarına, form doldurmak için projenin diğer ayrıntılarını öğrenmek için altta verilen bağlantıları tıklamanız yeterli.

Avrupa Konutları Yamanevler, Adres: Yamanevler Mahallesi, Alemdağ Cd. No:173, 34760 Ümraniye/İstanbul

Avrupa Konutları Yamanevler proje bilgileri için Tıklayın

Avrupa Konutları Yamanevler fiyat listesi için Tıklayın

Metro'nun açıllmasıyla birlikte projeye ulaşım Üsküdar, Altunizade üzerinden tek vasıta ile erişilebilecek olan Avrupa Konutları Yamanevler projesi Ümraniye bölgeside konumlandırıldı. Google maps harita bilgisini  daha kapsamlı görebilmek için resim üzerine tıklayın.

avrupa konutları yamanevler projesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..