BİM aktüel ürün indirimleri 8-11 Aralık herkes için bir şeyler var

Tüketici için uygun fiyatlı ev ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 8-11 Aralık tarihlerinde yer alan gıda, elektronik ve ev ürünleri raflarda alıcısını bekliyor.

BİM aktüel ürün indirimleri 8-11 Aralık herkes için bir şeyler var
Editör: Hakan A.
09 Aralık 2020 - 09:32
Binlerce marketi bulunan, her ay sayısız üründe indirim yapan BİM'de bu hafta indirimli günler tüketicileri bekliyor. BİM Aktüel Ürünler listesinde yer alan ve 8 ila 11 Aralık tarihli afişlerde yer alacak pek çok ürün için bekleyiş bakladı. BM Market raflarında satışa çıkan ve çıkacak aktüel ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünleri merak edenler haberimizi okumaya devame debilir.

Ekonomi Haberleri  - 9 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye genelinde 81 il ve ilçede binlerce marketinde uygun fiyatlı, aile bütçesini sarsmadan alışveriş yapabileceğiniz BİM market raflarında yeni haftanın indirimli ürünleri sizleri bekliyor. Elektronikten, gıda alışverişine, deterjandan, mutfak gereçlerine, bebek ürünlerinden, yiyecek, giyecek vs gibi evdeki tüm ihtiyaçlarınıza haftanın her gününde indirimli olarak satın alma imkanı sunuluyor. BİM marketler zinciri 8 Aralık ve 11 Aralık tarihli aktüel ürünler kataloğunda satışa sunduğu indirimlerden faydalanmak için altta yer alan ürünleri incelemeniz yeterli. 

8 ARALIK TARİHLİ İNDİRİMLİ BİM ÜRÜNLERİ NELER?8 Aralık tarihinde raflarda tüketicinin beğenisine sunulan ve satışları başlayan BİM aktüel ürünler kataloğu listesindeki indirimli ürünler, altta verilen kataloglarda yer alan ürünlerden ibarettir. Bu ürünlerin satışları 11 Aralık tarihine kadar devame decek.

bim 8 aralık aktüel ürünler kataloğu indirimli ürünleri


bim 8 aralık aktüel ürünler kataloğu

11 ARALIK BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİNDE CAZİP SEÇENEKLER VAR MI?

BİM'de 11 aralık tarihinde başlayacak indirimli ürünlerin satışından önce katalogları incelemek isteyenler, tüm afişleri haberimizden inceleyebilir.

bim 11 aralık aktüel ürünler kataloğu indirimli ürünleri


bim 11 aralık aktüel ürünler kataloğu

bim 11 aralık aktüel ürünler kataloğu indirimli ürünleri tam liste

DAHA FAZLA AKTÜEL ÜRÜN KATALOĞU

BİM'deki pek çok indirimi burada yer alan haberimizden inceleyebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum