Bitcoin BTC, Ethereum ETH ve Ripple XRP teknik analiz son durum...

Bitcoin ile başlayan düşüş süreci bugün yerini toparlanmaya bırakmış durumda. Peki Bitcoin, Ethereum ve Ripple için son teknik veri ve analizler ne gösteriyor. Grafik yorum ve analiz ile BTC, XRP, ETH son veriler...

Bitcoin BTC, Ethereum ETH ve Ripple XRP teknik analiz son durum...
Editör: Hakan A.
19 Nisan 2021 - 14:24 - Güncelleme: 20 Nisan 2021 - 09:09
Pazar günü yaşanan düşüş sonrası gözler bir kez daha BTC, ETH ve Ripple'a çevrildi. Yaşanan büyük düşüş ile birlikte BTC'nin ne tarafa yöneleceği büyük merak konusu olmuş durumda. Özellikle tüm alt coinler için durum kritik olunca Bitcoin analiz ve yorumları şu sıralar büyük önem kazanmış durumda. 

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 19 Nisan 2021 - İstanbul


19 Nisan Pazartesi gün boyunca toparlanmalar ufak ufak devam etti. Yatırımcılar ve alt coinde beklentiler için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) teknik analizleri merakla takip ediliyor. 

Haftanın ilk işlem gününe girildiğinde kripto para borsalarında işlemler hızlandı. Gün ortasına girilirken milyonlar yeni teknik analiz grafik ve yorumları merakla bekliyor. Bugün borsalarda fiyatlara bakanlar için pek iç açıcı bir tablo olmadı. Düşüş trendinde olan pek çok coin için toparlanma başlamış durumda. BTC, ETH ve XRP'de durum farklı değil. Tüm coinler düzeltmeler ve toparlanmalar görünüyor.


Yatırımcı bu 3 coin için yeni hedef ve analizleri yakından takip ediyor. Başta Bitcoin olmak üzere, Ethereum ve Ripple için 19 Nisan Pazartesi gün ortasında en son analizler gelmeye başladı. Aşağıda yer verilen kişi, grafk, analz ve yorumları kendilerine aittir. Yatırım tavsiyesi değildir.

BitTorrent Yorumları: BTT coin nereye kadar yükselebilir?

BitTorrent (BTT) sert yükseliş için eşiği aşabilecek mi? BTT coin 19 Ninsan teknik analiz videosu


BTC/USDT btc takoz ve libra (CooLFxTheDayTrader)

Bitcoin / TetherUS (BINANCE:BTCUSDT) 56234.81 84.80 0.15%


btcusd yaşanan sert dusus sonrası toparlanma yavaş yavaş oluyor. buda duzeltme karakterıne işaret edıyor.
kırılan takoza pullback sevıyesı aynı zamanda lıbra bolgesi. mavi alandan başlayacak bir satış baskısı 42bın civarına kadar dusus yasatabılır. dıkkatlı olunması gereken zamanlar btc adına.
ytd ytd.

btc takoz ve libra (CooLFxTheDayTrader)

ETHUSDT Panik Yok Ama Trend İçine girmesi Lazım (YokTanVar)


Ethereum / TetherUS (BINANCE:ETHUSDT) 2200.28 −35.36 −1.58%

İlk kripto çizimim o nedenle grafiğe yazdım ama birkaç şey belirteyim.
1-0.618 noktası direnç olarak çalışmış ve üstünde kapanış olmadığı sürece direnç sayabiliriz.
2-Yeşil çizginin içinde 4saatlik-günlük kapanış olmazsa alım için olumlu bakmıyorum.
3-Trendin içine girerse kırmızı güzel bir satım yeri olacaktır kısa-orta vade için.
Yatırım tavsiyesi değildir. Yaptığınız kârlardan veya zararlarınızdan şahsım sorumlu tutulamaz.

Panik Yok Ama Trend İçine girmesi Lazım (YokTanVar)

XRPUSDT XRP kritik eşik (canbaur)

XRP / TetherUS (BINANCE:XRPUSDT) 1.36956 −0.03841 −2.73%

XRP'de fundamental güzel haberler geliyor. ABD, Çin ile olan kripto para mücadelesinde XRP'ye sahip çıkacak gibi gözüküyor. Ancak çok dikkatli olmak lazım. Haberleri duyanlar long pozisyon açtılar. Davanın olumlu sonuçlanacağına dair söylentilerle gaza gelenler var. Bu long pozisyonları patlatacak bir ani geri çekilme olabilir. Uzun vadeciler için bir sıkıntı görmüyorum. Tek temennim XRP'nin momentumunu BTC'den koparması. Çinliler buna izin vermeyecektir. Hele ki Binance gibi borsalar XRP'nin üstünde baskı oluşturacaktır. Biz kaybettik siz de kaybedin gibi durumlar olabilir. Merakla takip ediyorum. Hala masadayım. Yatırım tavsiyesi değildir.

XRP kritik eşik (canbaur)
 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 19 Nisan 2021 Pazartesi günü BTC, ETH ve XRP coinler için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum