Alt coin canlanması Holo (HOT), BitTorrent (BTT), Chiliz (CHZ), Tron (TRX) teknik analiz

Kripto para piyasalarında Pazar kabusu sona ermiş gibi. Haftanın ilk iş günü Pazartesi alt coinler canlanmaya başladı. İşte yükselişe geçen 4 alt coin teknik analiz...

Alt coin canlanması Holo (HOT), BitTorrent (BTT), Chiliz (CHZ), Tron (TRX) teknik analiz
Editör: Hakan A.
19 Nisan 2021 - 09:37 - Güncelleme: 20 Nisan 2021 - 22:55
Bitcoin (BTC) ile başlayan ve alt coinlere anında etki eden sert düşüş ile Pazar kabusu sona erdi. Alt coinler toparlanmaya başladı. Bu sabah grafiklere bakanlar bu 4 alt coinde kıpırdama gördü. Haftaya yükselişle başlayan Holo (HOT), BitTorrent (BTT), Chiliz (CHZ), Tron (TRX) teknik analizleri gelmeye başladı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 19 Nisan 2021 - İstanbul


Milyonlar için kripto para yatırımı bu pazar sabahı başlayan kabus sona ermişe benziyor. son 24 saatte pek çok coin çakılırken yeni hafta umut dolu başladı. Haftaya yükselişle başlaytan 4 alt coin için analizler oluşmaya başladı. İşte Holo (HOT), BitTorrent (BTT), Chiliz (CHZ), Tron (TRX) teknik analizleri.

Hatice Kolçak, "Kripto paralarda düşüş borsalara yansıyor" 

BitTorrent Yorumları: BTT coin nereye kadar yükselebilir?

Holo HOT yükseliş mi geliyor? HOT coin 19 Nisan video yorum teknik analiz

BitTorrent (BTT) sert yükseliş için eşiği aşabilecek mi? BTT coin 19 Ninsan teknik analiz videosu

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) teknik analiz son durum...

Holo (HOT) (Derin_Kripto)

Dönülmez akşamın ufkuna doğru...


Holo (HOT) (Derin_Kripto)

BitTorrent (BTT) (EkremErdal)

Eski trend çizgisini test etmeden 19 Mart tarihinde kendisini yeni bir majör trend oluşturan BTT , dün geceki düşüşte yeni trend çizgisini iğne atmak suretiyle 3. defa test etmiştir. Trend'in güçlü bir şekilde çalıştığı görülmüştür. Hedeflerde herhangi bir değişiklik olmayıp yay direncinin arttığı not edilebilir.
BTC , Total Market ve Total 2 Marketten topluca para çıkışı olmadığı takdirde ve Elon Musk saçma sapan tweetlerle piyasayı manipüle etmediği takdirde :)) Nisan'ın 24'ü, 28'i arasında sürpriz yükselişler olma ihtimali var.

BitTorrent (BTT) (EkremErdal)

Chiliz (CHZ) (eemreekinay)

Herkese hayırlı geceler, dün yaşanılan bir bitcoin faciasından sonra grafikler şuan nokta atışı işleyebilir diyemeyiz ama güncellemiş olduğum grafikte CHZ yükselen trendin içerisine geri atamamış duruyor. Bu hafta içi olumlu haberler gelirse tekrardan trendin içerisinde kendine yer bulacağını düşünüyorum. Bu bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.


- Ters bir durumda temkinli olmak gerekir, o.48 destek bölgemizdir.

Chiliz (CHZ) (eemreekinay)

Tron (TRX) (ersnglcck) 

son birkaç gündür 20 günlük ortalama çizgisine çarpıp dönüyor. şuanda da çarpmış durumda. çizdiğim sarı trend hattı önemli. sıradaki mumu bu şekilde kapatması üst sarı trende gidişinin önünü açar. ancak bu trendi aşağı yönlü kırması onu beyaz destek trendine çekebilir. bu da yaklaşık olarak 50 günlük ortalama olan turuncu çizgi hizası. beyaz ve sonrasında tutuncu çizgiye düşmesi tehlike arz etmiyor ancak tutuncuyuda kırması onu 100 günlük alt ortalamaya sarkıtabilir turkuaz çizgiye. şuan gidişatı üst sarı trende yükseliş gibi görünüyor. takip edilebilir.

Tron (TRX) (ersnglcck) 
 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 19 Nisan 2021 Pazartesi günü alt coinler için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum