BitTorrent (BTT) sert yükseliş için eşiği aşabilecek mi? BTT coin 19 Ninsan teknik analiz videosu

BTT coin için 19 Nisan kritik teknik analiz videosu geldi. BitTorrent (BTT) yatırımcısı kritik eşikten geçebilecek mi? Sert yükseliş başlıyor mu?

BitTorrent (BTT) sert yükseliş için eşiği aşabilecek mi? BTT coin 19 Ninsan teknik analiz videosu
Editör: Hakan A.
19 Nisan 2021 - 15:24 - Güncelleme: 21 Nisan 2021 - 03:14
Bitcoin ile birlikte düşüşe geçen tüm alt coinler çıkış için yön belirlemeye çalışıyor. Pazar kayıpları artarken, hafta içerisinde toparlanma bekleyen coinler arasında ilk sırada BTT coin yer alıyor. BitTorrent (BTT) güne nasıl başladı? Çıkış sinyalleri geldi mi? En yeni video analizi ile BTT 19 Nisan teknik analizi.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 19 Nisan 2021 - İstanbul


BitTorrent (BTT) coin için sert bir hareket yolda! Ancak iyi anlamda mı, kötü bir anlamda mı büyük tedirginlik sürüyor. Henüz tam olarak yönünü belirleyemeyen BTT coin yatırımcısının sabrını sınamaya devam ediyor. Peki son analiz videosunda BTT coin için hedef neresi gözüküyor?

Güne moralsiz başlayan yatırımcı, sabah saatlerinde BitTorrent ve pek çok diğer yatırımlarda olduğu üzere kırmızı grafiklerle karşılaştı. Gün içerisinde hafif yukarı yönlü hareket etmiş olsa da beklenen yükseliş henüz gelmedi. Kritik bekleyişin sürdüğü BTT coin'de öğleden sonra en düşük 0,6201 TL ile en yüksek 0,06990 TL ile hafif yönlü iniş ve çıkışlarla günü gece etmeye çalışıyor. Gece her hangi bir sert hareket gerçekleşme ihtimali analizlere göre oldukça yüksek.

BitTorrent (BTT) tehlikeden ne zaman çıkar? BTT coin 21 Nisan teknik analiz grafik yorum

Hatice Kolçak, "Kripto paralarda düşüş borsalara yansıyor" 

BitTorrent Yorumları: BTT coin nereye kadar yükselebilir?

Holo HOT yükseliş mi geliyor? HOT coin 19 Nisan video yorum teknik analiz

Alt coin canlanması Holo (HOT), BitTorrent (BTT), Chiliz (CHZ), Tron (TRX) teknik analiz 

Bitcoin BTC, Ethereum ETH ve Ripple XRP teknik analiz son durum... 

ÇOK ACİL BTT/BİTTORENT VE HOT/HOLOCHAİN ANALİZİ!!! SERT DÜŞÜŞLER&YÜKSELİŞLER BAŞLIYOR MU?


YouTube üzerinden yayın yapan How is it done? kanalına bu önemli analiz videosu için teşekkür ederiz.

 

 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 19 Nisan 2021 Pazartesi günü BitTorrent (BTT) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum