Holo HOT yükseliş mi geliyor? HOT coin 19 Nisan video yorum teknik analiz

Holo (HOT) coin için tırmanış sinyalleri geldi mi? HOT coin'de terste kalanlar için teknik video analizi ile Holo coin son fiyat analizini haberimizden görebilirsiniz.

Holo HOT yükseliş mi geliyor? HOT coin 19 Nisan video yorum teknik analiz
Editör: Hakan A.
19 Nisan 2021 - 19:50 - Güncelleme: 20 Nisan 2021 - 22:55
Kripto para piyasalarında düşüş Holo Coin için de geçerliliğini gün boyunca sürdürdü. Hafta sonu beklenen çıkışı yakalayamayan HOT coin, BTC'nin bir anda gerilemesiyle birlikte düşüş kervanına katılan coinler arasında yerini aldı. Pazartesi yükseliş umudu ise şu sıralar yayımlanan son analiz videoları ile sürmeye devam ediyor. Peki son grafik ve yorumlar HOT coin için ne gösteriyor?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 19 Nisan 2021 - İstanbul


Haftaya düşüşle başlayan önemli alt coinlerden biri olan Holo (HOT) coin için trend henüz değişmedi. Akşam saatlerine kadar düşüşler devam etti. Gün boyu pek çok coin için düşüş yaşandı. Bazı coinler için ufak çaplı toparlanmalar olsa da düşüşlerin devam edeceği yönünde analizlerde ortaya çıkıyor. Peki Holo coin için son durum nedir? Düşüş devam ediyor mu, daha fazla düşecek mi? HOT coin yükselişi ne zaman başlayacak sorusunu bugün itibariyle yatırımcıları çok daha fazla sormaya, araştırmaya başlamış durumda.

Holo HOT coin yatırımcısı duble terste kaldı. Geçtiğimiz haftadan biriken ve yükselmeyen HOT coin için sıçrama umudu bu haftaya kalmıştı ancak Bitcoin ile başlayan düşüş kervanında iyi bir yer bulan Holo (HOT) coin için yükseliş beklentisi bugün devam etti. Ancak beklenen yükseliş sadece toparlama seviyesinden ileri geçmedi. 19 Nisan sabah saatlerinde az da olsa yeşil gösteren HOT coin gün boyunca en düşük 0,0156415 USDT seviyelerinden işlem görürken, en yüksek 0,0182828 USDT ile en yüksek seviyesine erişti. Akşam saatlerinde şu sıralarda ise 0,0162744 USDT ile işlem görüyor.


Merak edenler için son yapılan grafik analizlerde Holo HOT coin için gerekli analiz ve teknik incelemeler yatırımlarınız için daha olumlu düşünmenizi sağlayabilir. Altta yer alan videoda BTT ve HOT coin için iki kritik analiz yer alıyor.

Hatice Kolçak, "Kripto paralarda düşüş borsalara yansıyor" 

BitTorrent Yorumları: BTT coin nereye kadar yükselebilir?

ÇOK ACİL OT/HOLOCHAİN ANALİZİ!!! SERT DÜŞÜŞLER&YÜKSELİŞLER BAŞLIYOR MU?

YouTube üzerinden yayın yapan How is it done? kanalına bu önemli analiz videosu için teşekkür ederiz.

 

 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 19 Nisan 2021 Pazartesi günü BHolo (HOT) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum