Bitcoin (BTC) sert düştü deprem yaşattı! BTC çakılınca alt coinler dahil her şey kırmızı

Kripto para piyasalarında BitCoin BTC depremi yaşanıyor. BTC sert çakılınca tüm alt coinler etkilendi. Borsalar kırmızıya büründü. İşte son dakika son durum..

Bitcoin (BTC) sert düştü deprem yaşattı! BTC çakılınca alt coinler dahil her şey kırmızı
Editör: Hakan A.
18 Nisan 2021 - 10:15 - Güncelleme: 19 Nisan 2021 - 14:31
Türkiye'de son yılların en yüksek kripto para yatırımı yaşanırken, milyonlar kripto para borsalarına yatttı. Özellikle Bitcoin (BTC) ile başlayan, alt coinler ile devam eden yatırımlar hızla arttı. Hep çıkış, hep kazanç olmayan borsalarda işlem gören kripto paralar için kaybetmekte var. Tek bir coin nelere neden oluyor bu sabah resmen bir kez daha test edilmiş oldu. BitCoin depremi yaşayan kripto para piyasalarında borsalar bu sabah tamamiyle kırmızıya bürünmüş oldu. Düşüşler yüzde 10 ila yüzde 30 arasında değişiyor. BTC'deki çakılma tüm alt coin piyasasını etkiledi. Şelale oldu...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 17 Nisan 2021 - İstanbul


Bitcoin BTC USDT sabaha karşı sert bir düşüşle kripto para piyasalarına adeta deprem yaşattı. Bu sert düşüşü tüm alt coinler hissetti. Sabah saatlerinde ekranları başında grafiklere bakan tüm kripto para yatırımcıları kırmızılaşmış tablolar, büyük kayıplarla karşılaştılar.

BitCoin (BTC) 60 Bin USDT üzerinde kapatamadığı haftalık kapanışında sert bir düşüş ile büyük bir deprem yaşattı. 55 Bin USDT sınırına kadar gerileyen BTC şu saatlerde 57 Bin USDT ile işlem görüyor. Son 24 saatlik dilimde haftalık kapanışlarda yüzde 30'lara kadar varan sert düşüşlere sahne olan kripto para borsalarında diğer tüm coinler kırmızıya bürümüş durumda. 

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) teknik analiz son durum...

Alt coin canlanması Holo (HOT), BitTorrent (BTT), Chiliz (CHZ), Tron (TRX) teknik analiz

Bitcoin (BTC) ne zaman yeşile döner? 18 Nisan fiyat, grafik, hedef yorum ve yeni analizler 

BitTorrent (BTT) coin 18 Nisan X3 terste kalan kalana! BTT son durum videosu

Chiliz (CHZ) coin 18 Nisan kayıplar ne zaman toparlar?


BTC'de Deprem: Tüm Alt Coinleri Etkiledi

Bitcoin'de piyasaları sarsan düşüş ile birlikte, Ethereum (ETH) %-6, Binance (BNB) %-10, Ripple (XRP) %-14.09, Tether %-0,12
Cardano (ADA) -11.72, Dogecoin -0.87, Polkadot, Bitcoin Cash, Uniswap, ChainLink, Stellar, Tron, BitTorrent, Holo, Chiliz, ve yüzlerce alt coin BTC depreminin tüm sarsıntılarını hissederek büyük düşüşler yaşadı.

Bitcoin BTC depremi, 18 nisan tüm coinler düştü

18 Nisan Pazar Günü Sert Düşüşler Sürecek mi?

Milyonların para yatırdığı kripto para piyasalarında BTC şelalesi devame derken, alt coinlerde toparlanma ne zaman olacak, düşüş ne kadar devam edecek yatırımcı merakla beklemeye başladı. Gün içerisinde yapılan işlemler, yeni grafik ve analizler ile yaşanan gelişmeler yakından takip edilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum