BitTorrent (BTT) %22 artarak yeniden sıçradı! BTT coin yükselişi sürecek mi?

BTT coin yatırımcıları için sıcak gelişme başladı! BitTorrent (BTT) sert yükseldi, yüzde 22 değer kazandı! BTT artışı sürecek mi, grafiklki videolu anlatımlar analiz başlıyor.

BitTorrent (BTT) %22 artarak yeniden sıçradı! BTT coin yükselişi sürecek mi?
Editör: Hakan A.
08 Nisan 2021 - 21:45 - Güncelleme: 10 Nisan 2021 - 12:53
Son günlerin en çok aranan, beklenen coini BitTorrent bugün sert yükselişe geçti! Akşam saatlerinde kripto para borsalarında ani yükselişe geçen BitTorrent (BTT) coin yükselişini sürdürecek mi? İşte en son videolu  yorum analizi ile birlikte son dakika haberin ayrıntıları... BTT coin video analizi haberimizin sonunda yer alan videodan veya yayımlayan YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para borsalarında gün geçmiyor ki alt coin sıçramaları eksik kalmasın. BUgün gün ortasına kadar yeşil kalmayı başaran BitTorrent akşam 21:00'den sonra sert yükselişe geçti. Değerlenen BTT coin için en yeni grafik analiz yayımlandı. Peki grafikler ne gösteriyor? BitTorrent coin yükselişini sürdürebilecek mi?

BitTorrent (BTT) cephesinde günün sıcak gelişmesi 0,08000 TL bandının kırılması oldu. Gün boyu çıkışlar ve inişler sergileyen BTT coin, beklenen sert çıkışı mı yapıyor? BTT coin şu sıralar 0,08150 TL ile günün en yüksek seviyesini gördü.

 

BitTorrent (BTT) yeni hedef! Düşüşe geçen BTT coin 10 Nisan videolu yeni analiz ve beklentiler... 

TOGG Gemlik üretim üssünü Milyonlar canlı yayında izliyor! 

 

YouTube üzerinden kripto para analizleri gerçekleştiren Finans Yatırım kanalı tarafından üretilen aşağıda yer verdiğimiz videoda Bittorent Coin BTT  Kripto Para ile ilgili olarak son kapanış fiyatı hakkında bilgi verilmiştir. Ayrıca Bittorent Coin BTT  Kripto Para ile ilgili olarak grafik indikatör değerleri paylaşılarak beğeninize sunulmuştur. Bu paylaşım kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum