Wink coin yükselişi başladı mı? WIN Coin grafik, yorum analiz ne gösteriyor?

WINk WIN coin grafik ve yorumunu merak edenler için 8 Nisan tarihli Wink coin analizi yayımlandı. Yeşile dönen WIN coin alacaklar dikkat! Yükselme başlıyor mu?

Wink coin yükselişi başladı mı? WIN Coin grafik, yorum analiz ne gösteriyor?
08 Nisan 2021 - 21:05 - Güncelleme: 10 Nisan 2021 - 00:07
Wink coin için yeşil sinyal zamanı... Kripto para yatırımcılarının son haftalarda radarına alarak yakından izlediği WINk coin (WIN) 8 Nisan günü son iki günlük düşüşün telafilerine başladı. Yeşile dönen WIN coin, gün boyu yeşil kalmayı başardı ve artışa geçti. Peki WINk WIN coin analizi ne gösteriyor? WINk coin ne kadar yükselir, sert yükseliş ne zaman başlar? Yorum ve grafik analizi ile WINk WIN coin yorumları.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Nisan 2021 - İstanbul


TL bazında düşük rakamlı coin yatırımları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Yatırımcının küçük büyük demeden ilgi gösterdiği alt coinlerden biri olan WINk (WIN) coin son 2 günlük süreçte değer kaybı yaşadı. Yaşanan kayıplar ise bu sabah itibariyle artışlarla güne başlayan WIN coin yeşile dönmüş oldu. 

WIN Coin hakkında güncel bilgiler arasında son 2 gün yaşanan düşüş sonrasında hafif toparlanma ve yükseliş gözlemleniyor. Tepki alımlarının sürdüğü Wink coin yukarı yönlü harekete başladığını söyleyebiliriz. Son 24 saat içerisinde en yüksek maksimum rakamına erişen günün en yüksek seviyesi ise 0,017624 TL seviyesi olurken, şu saatlerde ise 0,015379 TL'den seyrediyor. Günün kalan kısmında nasıl bir performans izleyeceği ise yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor.


TOGG Gemlik üretim üssünü Milyonlar canlı yayında izliyor! 


Wink WIN coin Fiyatı Canlı Veri grafik analiz ve ayrıntılar
 
  • WINk WIN coin bugünkü fiyatı 0,07624 TL, 
  • Son 24 saatlik işlem hacmi 11.843.873.099 TL
  • WINk son 24 saatte yüzde 12'nn üzerinde değer artışı yaşadı,
  • WIN coin Anlık CoinMarketCap sıralaması #123, 
  • Wink toplam piyasa değeri 4.823.026.702 TL
  • Dolaşımdaki arz 313.607.571.387 WIN coin 

Wink WIN coin Fiyatı Canlı Veri grafik analiz ve ayrıntılar


Wink WIN Coin GÜNCEL ANALİZ Grafik Yorum Forum Destekler Dirençler 08.04.2021

YouTube üzerinden kripto para analizleri gerçekleştiren Finans Yatırım kanalı tarafından üretilen aşağıda yer verdiğimiz videoda sizlere Wink WIN Coin kripto para ile ilgili olarak son kapanış fiyatı hakkında bilgi verilmiştir. Ayrıca Wink WIN Coin kripto para ile ilgili olarak grafik indikatör değerleri paylaşılmıştır. Wink WIN Coin kripto paranın grafik değerleri üzerinden  trend  çizilerek destek ve direnç seviyeleri hakkında bigi paylaşılmıştır. 

 

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 8 Nisan 2021 tarihinde Wink WIN coin için hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum