BitTorrent (BTT) gözler önünde eriyor! BTT coin çıkış bekliyor...

BitTorrent (BTT) coin için eriyiş sürüyor. Son 7 günde yatırımcısını üzen, yatırımı eriten BitTorrent coin için yükseliş ne zaman başlayacak?

BitTorrent (BTT) gözler önünde eriyor! BTT coin çıkış bekliyor...
Editör: Hakan A.
14 Nisan 2021 - 08:54 - Güncelleme: 16 Nisan 2021 - 03:43
BitTorrent (BTT) coin için yükseliş trendi bekleyişi gözler önünde erimeye devam eden yatırımlarla sürüyor. BTT'de saplanıp çıkış beklemeye devam edenler için en son analiz ve grafikler neyi işaret ediyor? BTT coin yatırımcısını üzecek düşüşe hafta ortasında sürdürüyor. İşte BTT'de en yeni grafik analizleri...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 14 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para borsalarında Nisan ayı başında sert yükselişlerle yatırımcısının gönlünü kazanan bazı coinler için umutsuz bekleyiş sürüyor. BitTorrent (BTT) coin cephesinde en son 5 Nisan tarihinde başlayan düşüş 14 Nisan Çarşamba gününe girildiğinde devam ettiği görülüyor. Yeni analiz ve yorumlarla BTT coin hakkında kısa vade bilgileri yenilendi.

Haftanın en fazla değer kaybı yaşatan coinlerinden BitTorrent (BTT) coin yatırımcısının parasını eritmeye devam ediyor. Sabırla bekleyen BTT yatırımcısı için çıkış yolu, yükseliş trendi ne zaman başlayacak? BTT'de yön hafta ortasına Çarşamba gününe girildiğinde aşağı hareket devam ediyor. Ufak iniş çıkışlarla 5 Nisan'dan bu yana önemli bir değer kaybına uğrayan BTT, 14 Nisan sabahında yatay ve düşüş trendinde güne başladı. BTT coin en düşün 0,6102 TL en yüksek ise 0,07099 TL'den işlem gördü. Şu sıralarda ise 0,06350 TL'den işleme devam ediyor.

Merkez Bankası'ndan kritik kripto para yönetmeliği! Kripto paralar resmileşti... 

Merak edenler için işte 2021 Mart ayı konut satış rakamları

BitTorrent (BTT) coin ilk yükseliş sinyalleri geldi! BTT coin yönünü yukarı çevirdi mi?

BitTorrent (BTT) coin ilk yükseliş sinyalleri geldi! BTT coin yönünü yukarı çevirdi mi?

Chiliz (CHZ) coin kafayı kaldırdı mı? 15 Nisan CHZ yükselişi başladı mı? 

Coinbase, Nasdaq adımı ile sert yükseldi! Amazon, Apple gibi devler geride kaldı...

Doge Coin sert yükseliş sürüyor! Dogecoin için son grafik yeni hedef neresi?

Holo HOT çöküşü Nisan başı seviyesine attı! Peki HOT coin için çıkış ne zaman?

DOGEUSDT rokete bağladı %55 arttı! Doge Coin 14 Nisan sert yükselişi ne kadar sürecek?


Bittorent Coin BTT Coin GÜNCEL ANALİZ Forum Yorum Analiz HedeflerBU HABER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR !!!

 

BitTorrent (BTT) için gemi batıyor! BTT coin ne zaman yükselecek? BTT video analizi!


BTTUSDT 14 Nisan Çarşamba Grafik analiz (Son 1 Ay)

BTTUSDT 14 Nisan Çarşamba Grafik analiz (Son 1 Ay)

BTT-USDT (Nisanın Sonuna Beklenti) (RobbAnaliz)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0079479 −0.0001915 −2.35%


22 saat önce: Yükselen trend çizgimizi kırmayıp üstünde tutunursa orta ve uzun vaade de yükselişi sürdürecek gibi BTT . Muhtemelen çanak oluşumuna gitme durumunda. Belirttiğim alt ve üst hedeflerden tutunma ve yukarı çıkma durumlarını belirttim sizlere arkadaşlar. Bundan sonraki işlemlerinizde mutlaka STOP-LİMİT özelliğini kullanın. Sizi daha büyük zararlardan kurtaracaktır. Yatırım Tavsiyesi Olmamakla birlikte Uzun bir süre BTT de olumlu bir hava görmediğim sürece BTT Paylaşımı yapmamak daha mantıklı geliyor. Bol kazançlar şimdiden herkese.
22 saat önce: Yorum: Bir önceki BTT Grafik Kısa vaade de ki trend dönüşümü olup bu Analizim orta ve uzun vaadedir.
22 saat önce: Yorum: Yeşilden kırmızıya dönen mumlar, yükseliş trendinde olası satış baskısı ile karşılaşacağımız noktalardır arkadaşlar. YTD.

BTT-USDT (Nisanın Sonuna Beklenti) (RobbAnaliz)

BTT ZAMANI GELDİ Mİ ? (maduymaz)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0079422 −0.0001972 −2.42%

Silmeden geçmişteki kanalları devvam ediyorum.
Bu kanal içerisinde takibime devam edeceğim.4 saatlikte düşeni kırdı teyit mumunu da alıyor görüntüsünde mum kapanışı önümüzdeki saatte olacak.Eğer tekrar aşağıya kafayı çevirmezse beklediğimiz hareket başlıyor olabilir.
Buradaki fikir tamamen hayali ürünümdür.Grafik takibim için çizilmiştir.Buna göre yatırım yapmayın zarar edebilirsiniz.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

BTT ZAMANI GELDİ Mİ ? (maduymaz)

BTT DÜŞEN TREND KIRILIMI (Bekirrky)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0079555 −0.0001839 −2.26%

BTT'DE DÜŞEN TRENDI KIRMIŞ BULUNMAKTAYIZ RETEST SONRASI ALIM HEDEFIM VARDIR...FAKAT BİTCOIN HAREKETLERI İZLEMEMİZ DAHA ÖNEMLİ 64K DİRENÇİNE İĞNE ATIP ALT DESTEĞE YÖNEBİLİR YÖNELDİĞİ DURUMDA FORMASYONUMUZ İPTAL OLMASI MUHTEMEL YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR KENDİME AİT NOTLAR TUTUYORUM

BTT DÜŞEN TREND KIRILIMI (Bekirrky)

BTTUSDT 3 (Pekerowski14)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0079515 −0.0001879 −2.31%

Arkadaşlar kırmızı m9 benim indikatorlerimde roketleme yakındır demesidir.. kullandığımdan beri yanılmadi. Az bir zaman sonra muhtemelen buy verir ve roketler. Bekleyiş son bulacak galiba... Ytd

BTTUSDT 3 (Pekerowski14)

 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 14 Nisan 2021 Çarşamba günü BitTorrent (BTT) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum