BitTorrent (BTT) coin ilk yükseliş sinyalleri geldi! BTT coin yönünü yukarı çevirdi mi?

BitTorrent BTT coin için yükseliş trendi beklentisi devam ederken, il sinyaller 15 Nisan sabahı gelmeye başladı. Peki BTT coin yönünü yukarı çevirdi mi?

BitTorrent (BTT) coin ilk yükseliş sinyalleri geldi! BTT coin yönünü yukarı çevirdi mi?
Editör: Hakan A.
15 Nisan 2021 - 08:54 - Güncelleme: 16 Nisan 2021 - 15:02
Hafta sonu yaklaşırken diplerde özellikle iki farklı coin dikkat çekmeye devam ediyor. BitTorrent ve Holo coin düşüşünü son 7 gündür en alt seviyelere getirdi. Bu sabah itibariyle ise BitTorrent yatırımcısını kısa sevindirecek bir yükseliş yaşandı. Hemen yatırımcı araştırmaya başladı ve BitTorrent (BTT) coin yönünü yukarı mı çevirdi? BTT yükselişi başladı mı sorusunu sormaya başladı... Peki son durum grafik ve analizler ne gösteriyor? BTT yükselişi başladı mı?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 15 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto paralarda en kötü senaryolardan biri terste kalmak tabiri. Özellikle pump rakamlardan yatırım yapanlar, coinin düşmesiyle adeta terste kalıp saplanıyor, çıkamıyorlar. BitTorrent BTT coin için şu sıralar on binlerce Türk yatırımcı için durum net olarak bu. Aynı durum bir diğer coin Holo HOT için geçerli. Yatırımcılar bu günlerde hareketlenen kripto para piyasalarında yükseliş umuduyla gözlerini grafiklerden, borsalardan ayırmıyor. Peki BTT coin için bugün yeni bir grafik ve analiz var mı? Haberimizden yeni grafik analiz ve yorumlarını okuyabilirsiniz.

6 YENİ GRAFİK YORUM


Sabah saatlerinde sahur esnasında yükseliş başlayan BitTorrent coin için günün ilk saatlerinde yön yukarıyı gösterdi. BTT coin yükselişi için ilk sinyaller gelmiş mi oldu? Haberimizde 6 farklı grafik analizini detaylı biçimde aktardık. Yatırım Tavsiyesi Olmayan bu grafik analizler gerçek kullanıcılar tarafından hazırlanmış, yorumlanmıştır.

BitTorrent (BTT) yeniden düşüşte! BTT coin alım fırsatı16 Nisan son video analizi... 

Merkez Bankası'ndan kritik kripto para yönetmeliği! Kripto paralar resmileşti... 

Binance, Coinbase Hisse Senedi Token satışı için listeleme başlattı

Tron (TRX) yüzde 15 yükseldi! TRX coin 15 Nisan son analiz videosu hedef neresi?

Merkez Bankası Nisan ayı faiz kararı açıklandı! Faizlere dokunulmadı... 

Holo coin sert yükseliş başladı! Holo HOT 15 Nisan yüzde 20 yükseldi, artış ne kadar sürecek? 

Merak edenler için işte 2021 Mart ayı konut satış rakamları

BitTorrent (BTT) coin ilk yükseliş sinyalleri geldi! BTT coin yönünü yukarı çevirdi mi?

Chiliz (CHZ) coin kafayı kaldırdı mı? 15 Nisan CHZ yükselişi başladı mı? 

BTTUSDT 15 Nisan 5 Gülük Grafik Hareketleri

BTTUSDT 15 Nisan 5 Gnlük Grafik Hareketleri

BTT - Karar vakti yaklaştı (ghzn)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0078750 0.0002355 3.08%

BTT yakın zamanlı pumptan sonra düzeltmesini tamamlıyor. Kritik bölgede şuan. 4 saatlik 2 ya da 3 bar içinde kararını verip yukarı veya aşağı yolculuğuna başlamalıdır.

Bu vakte kadar 3 defa 4 saatlik düşen trendini kırdı ama volumsüz bir şekilde başka düşen trendlere girdi. Üçgen daraldı volumlü bir şekilde yukarıya veya aşağıya hareket zamanı

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

BTT - Karar vakti yaklaştı (ghzn)

Bittorent ( BTT) Haritası (muzulaks)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0078994 0.0002599 3.40%

Grafikte kırmızı çizgilerim destek bölgelerim,siyah çizgilerim direnç bölgelerimdir. Oluşabilecek ilk çanak hedefim grafikte görülmektedir. Uzun vade stop bölgem ema 200 ve mumlarla birlikte yaptığım analiz sonucu güçlü bir destek bölgemdir,kısa vade stop bölgem mumlardan yola çıkarak oluşturduğum stop bölgemdir. YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ,GRAFİK YORUMLAMADAN YOLA ÇIKAN BİR ANALİZDİR

Bittorent ( BTT) Haritası (muzulaks)

BitTorrent BTT (cryptousdt)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0079329 0.0002934 3.84%

BitTorrent BTT . Bu paylaşımı BTT gözlerimizin önünde eriyor bitiyor yok oluyor diye haber yapan, btt düştü mahvolduk diyenlerin durumunu betimlemek için paylaşıyorum..

BitTorrent BTT (cryptousdt)

BTTUSDT 4S Son Durum (mehmetkazann)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0079261 0.0002866 3.75%

BTTUSDT paritesinde düşen bir trend halen devam etmekte olup bir sonraki seviye fib. 0.0068 ve 0,005 seviyeleri takip edilmelidir. Yukarı yönlü bir hareket ve 4s mum kapanış ile yükseliş tekrar takip edilebilir. Şuan için biraz daha düşüşe açık gibi. YTD.

BTTUSDT 4S Son Durum (mehmetkazann)

BTTUSDT-FAKE DUMP OR REAL? #BTT #BTTUSDT #BITCOIN #BTC #1000BTT (saktan)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0079674 0.0003279 4.29%

Arkadaşlar ben fake dump olduğunu düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir. Düşebilir de bu piyasa riskli sonuçta. Ancak düşüncem Çanak formasyonuna devam edeceği yönündedir. Alım fırsatı olabilir.

BTTUSDT-FAKE DUMP OR REAL? #BTT #BTTUSDT #BITCOIN #BTC #1000BTT (saktan)

Btt'nin kanatları nerede ? (Masrapa)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0079770 0.0003375 4.42%

Bittorret senelerdir internet platformunda iş yapan bir proje. Bu mecrayı da yakıdan takip ettiklerini düşünüyorum. Şu zamana kadar güzel yol aldı. Olumlu yada olumsuz bir haber de görünmüyor gelecekte. Grafik gayet açık, iyi uçuşlar dilerim. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bol kazançlar , hayırlı Ramazanlar . YTD

Btt'nin kanatları nerede ? (Masrapa)

 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 15 Nisan 2021 Perşembe günü BitTorrent (BTT) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum