BitTorrent pik yapınca twitter coştu, pariubu çöktü...

Kripto paralara yatırım her geçen gün artan ülkemizde, sert yükselen alt coinler dahil tüm yükseliş ve düşüşler twitter'da gündem oluyor. BitTorrent coin (BTT) sert yükselişi ile twitter'da en fazla konuşulan konular arasına girdi.

BitTorrent pik yapınca twitter coştu, pariubu çöktü...
Editör: Hakan A.
05 Nisan 2021 - 14:33
Sosyal medya üzerinde son aylarda özellikle kripto para birimleri sıkça görünür oldu. Pek çok insanın adını dahi bilmediği para birimleri bir anda önlerine gelince araştırıp öğrenmeye çalışıyorlar. BitTorrent BTT'de bu coinlerden biri. Alt coinler arasında yer alan BitTorrent, Pazar gecesi sert yükselmesiyle yatırımcısının yüzünü güldürdü. BTT yatırımcısı ise BitTorrent coini twitter gündeminde liste başına taşıdı. Sosyal medyada Pazar günü ve Pazartesi günü BitTorrent kripto parası çok konuşulanlar listesinde yer aldı.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 5 Nisan 2021 - İstanbul


Milyonların yeni umudu kripto paralar hayatın her alanına yayılmış durumda. Kahve köşelerinden plaza ofis katlarına kadar coin para birimleri, yatırımlar ve borsa kripto adına her şey konuşuluyor. Diğer taraftan hızlı yükselen alt coinler küçük büyük yatırımcının ilgisini çekiyor. Nisan ayına yüksek getiri sağlayan ve yükselişini sürdüren BitTorrent BTT coin, en yüksek rakama erişti. Pazar gecesi kripto para borsası Paribu BTT yükselişine dayanamayıp çökmüştü. İşlem yapamayanlar ise adeta saç baş yoldu...

twitter'da gündem BitTorrent oldu...


Hemen her olayda TT listesi değişen sosyal medya platformu twitter'da Pazar günü ve Pazartesi günü gündem başlıklarından birisi ise BitTorrent BTT coin oldu. Sert yükselişle BitTorrent yatırımından kar elde edenler twitter üzerinden paylaşımda bulunarak BTT'nin yükselişini Türkiye gündemine taşıdılar.

BTT BitTorrent son 24 saatte yüzde 70 değer kazandı! Bazı twitter yorumları (Daha fazlası için #BitTorrent)

Murat Turatanoğlu @kamyoncu_sutu

fırsat coin katla bakalım hedef belli

asosyalmom @asosyalmom1

Bugün de zenginiz çok şükür

vedo @thevedoo

Love işini bırakıp kripto para işine girdim 

Eren Özbay @re7olutionn

#BitTorrent Sen biraz dinlen kardeşim Holoya ver sıranı biraz da o yükselsin.

BitTorrent yükselişi ne kadar sürecek?

Alt coinler arasında Mart ayından bu yana emin adımlarla yükselişini sürdüren BitTorrent, Pazartesi sabahı en yüksek rakamıo olan 0,10800 TL seviyelerini gördü. Uzman yatırımcılar önünün açık olduğunu belirtirken, yükselişin süreceğini ifade ediyorlar. Yatırım ve işlem hacmi ise artmaya devam ediyor.

btt coin bittorrent 7 günlük grafik

BitTorrent BTT coin güncel fiyatı veri grafiği / 7 Günlük grafik
 
  • BitTorrent bugünkü fiyatı 0,103538 TRY, 24 saatlik işlem hacmi 114.114.192.468 TL.
  •  BitTorrent son 24 saatte yüzde 71'in üzerinde değer kazandı.  
  • Anlık CoinMarketCap sıralaması #11'nci sırada yer almaktadır.
  • BTT coin güncel piyasa değeri 102.501.024.772 TL. 
  • Dolaşımdaki arz 989.980.422.741 BTT coin

YORUMLAR

  • 0 Yorum