Tron coin (TRX) yataydan kurtuldu, sert yükseldi! TRX yatırımcısını yeni haftada ne bekliyor?

Tron Coin TRX coin rekor artış yaşadı. TRX yatırımcısı Nisan ayı ile yüzde 21'den fazla sert yükselişi dün gece izledi. Peki yeni hafta grafiği TRX yükselişi ne kadar sürecek?

Tron coin (TRX) yataydan kurtuldu, sert yükseldi! TRX yatırımcısını yeni haftada ne bekliyor?
Editör: Hakan A.
05 Nisan 2021 - 12:49 - Güncelleme: 05 Nisan 2021 - 22:38
Alt coin borsasında Tron TRX coin alanları sevindiren yükseliş yüzde 21 ile gerçekleşti. Tron'a yatıorım yapan Türk yatırımcılar, düşük sermaye ile paralarını katlamaya devam ediyor. Peki Tron hareketleri bu hafta devam edermi, yükseliş sürer mi? Tron coin TRX şu sıralar kaç TL'den işlem görüyor?

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 5 Nisan 2021 - İstanbul


Tron TRX coin yatırımcısını son 7 gündür sevindiren gelişmeler peş peşe devame diyor. Son 1 haftalık yükselişini sürdüren Tron, yüzde 22'nin üzerinde bir değer kazanmış oldu. Tron yorum ve analizlerinde yükseliş ön görülüyor. Geçtiğimiz haftayı, Maret ayı sonu itibariyle yükselişle tamamlayan Tron TRX coin, yeni ay Nisan ayına yükselişle başlamış ve hafta sonu sert yükselerek 1 tl'nin üzerinde işlem görmeye başladı.

Tron TRX yatırımcılarının şu sıralar yüzleri gülerken, Mart ayında başlayan ve emina dımlarla yükselen TRX Coin, Nisan ayı ile birlikte 1.14 TL seviyelerinde Pazar günü itibariyle yükselişini sürdürdü. Hafta sonu başlayan yükselişlerle değerine değer katan Tron TRX coin, Pazar günü gün boyunca yükseldi. Son olarak en yüksek seviyesine dün gece erişen Tron coin TRX 1.165 TL bandında en yüksek rakamına erişmiş oldu.


XRP uçuşa geçti! Ripple coin değeri % 38 arttı

BTT BitTorrent son 24 saatte yüzde 70 değer kazandı!

Paribu çöktü mü? Bu kez hangi coin nedeniyle Paribu'da işlem yapılamıyor? 

TRON TRX Coin Fiyatı Canlı Verileri güncel grafiği

TRON bugünkü fiyatı 1,12 TL, 24 saatlik işlem hacmi 109,494,155,472 TL. TRON son 24 saatte yüzde 21 arttı. Anlık CoinMarketCap sıralaması #17 olarak açıklandı. TTX güncel piyasa değeri ise 80,569,551,824 TL seviyelerinde. Dolaşımdaki arz 71,659,657,369 TRX coin ve azami seviye arzı bulunuyor.

TRON TRX Coin Fiyatı Canlı Verileri güncel grafiği

TRON ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Huobi Global, Upbit, OKEx, ve ZG. Listeleme yapan diğer borsaları kripto borsaları sayfamızda bulabilirsiniz.

TRON TRX Coin Nedir?

TRON (TRX) coin, 2017’de Justin Sun tarafından Singapur merkezli, kâr amacı gütmeyen Tron Vakfı aracılığıyla kuruldu. Tron Foundation’ın 2017’deki ilk kripto para arzı (ICO) 100 milyar TRX yarattı ve toplam 70 milyon dolar topladı.

TRON Protokolü, blockchain teknolojisini merkez alan bir işletim sistemini temsil ediyor. Bu sistemde geliştiriciler, akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalar (DApps) yaratabiliyor, özgürce yayınlayabiliyor, veri ve diğer içerikleri depolayabiliyor. TRON Vakfına göre bu ağı çevreleyen ekosistem, üst düzey ölçeklendirilebilirlik ve yüksek verimliliğe sahip hesaplama gücü sayesinde tutarlı güvenilirlikte ve yüksek hızda işlem doğrulama üzerine uzmanlaşıyor.

TRON, Ethereum tabanlı bir token olarak ortaya çıkmıştır. 2018’de kendi ağın üzerindne işlem yapmaya başlamıştır. ERC20 TRX tokeni sahipleri, bu tokenleri TRON ağındaki TRX dijital para birimi ile takas etti. Bunun ardından Ethereum tabanlı tokenler yok edildi. TRON’un kurucusu Justin Sun, sosyal medyayı aktif kullanmasıyla biliniyor. Aynı zamanda BitTorrent’in CEO’su olan Sun, 2020’de Steem’i satın aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum