Bolu Seben'de TOKİ'den satılık 156 adet ucuz ev için başvurular başladı

Bolu iline bağlı Seben ilçesinde TOKİ'nin kura yöntemiyle satışa çıkardığı satılık ucuz evlerin fiyatları 145 bin liradan başlarken başvurular 25 Aralık tarihinde sona erecek.

Bolu Seben'de TOKİ'den satılık 156 adet ucuz ev için başvurular başladı
Editör: Hakan A.
15 Aralık 2020 - 15:09
TOKİ'den ucuz konut sahibi olmak isteyenler dikkat! Fırsat niteliğinde Aralık ayında satış başvuruları süren projelerde ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Düşük fiyatlı ucuz TOKİ evleri ve kira öder gibi evler sadece TOKİ projelerinde. Peki Aralık ayı sonunda başvuruları tamamlanacak o TOKİ projeleri hangileri?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 15 Aralık 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Aralık ayında başvurularını almaya başladığı ucuz konutlar arasında Bolu Seben konutları bulunuyor. TOKİ'den ucuz fiyatlı ev almak isteyenler için Bolu ilinde Seben ilçesinde çok ucuza evler satışa çıkarıldı. İdarenin Aralık ayı konut satış kampanyasında Bolu'da satışa sunulan uygun ödeme planına sahip evlere dair ayrıntılar belli oldu. 

Ev hayali kuranlar için Türkiye'nin 81 ilinde yeni konut projelerine imza atan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Bolu ilinde 156 adet konutun satış başvurularını almaya başladı. Bolu ilinde ucuz ev satın almak, kira öder gibi taksitleri ödemek isteyenlerin merakla bekledikleri TOKİ konutlarında başvurular hızlı başladı. Dar gelirli vatandaşların faydalanabileceği, Bolu'da ikamet eden herkesin başvuru yapabileceği 2+1 ev 3+1 türünde evler için 25 Aralık tarihine kadar başvuru yapılabilecek.


EN UCUZ EV 145 BİN TL

TOKİ Bolu Seben konut projesinde yer alan 2+1 ucuz ev fiyatları 145 Bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 3+1 daire seçenekleri de yer alırken, ev sahibi olmak isteyenlere özel olarak 180 aya kadar uzanan vadelerde taksit seçeneği sunuluyor. Bolu Seben'de TOKİ'den ev almak isteyen orta ve dar gelir grubu vatandaşlar sadece 29 bin tl peşinat ödemek suretiyle ayda 483 TL'den başlayan taksitlerle yeni evlerini satın alabilecekler.
 
Peşinat OranıPeşinat TutarıVade SayısıBaşlangıç Taksit Bedeli
%12,0017.409,51180709,28
%20,0029.015,85240483,60

TOKİ İKİ İLDE DAHA EV SATIŞI İÇİN BAŞVURULARI ALIYOR

Diğer taraftan TOKİ'den ucuz konut satın almak isteyenler için iki ilde daha satış başvuruları devam ediyor. Aralık ayının 25'inci gününe kadar devam edecek başvurular için TOKİ'nin resmi internet adresi dışında aşağıda verdiğimiz TOKİ iletişim bilgileri sayfamızdan ulaşabilir, satışta yer alan evler hakkında tüm diğer ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İdaresini 2020 yılının son günlerinde satışlarına başladığı ve Aralık 25'te son başvurunun alınacağı Manisa ilindeki konut projeleri dışında, Giresun konut projelerine buradaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

TOKİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

TOKİ'ye nasıl ulaşırım, satıştaki konutlar hakkında nasıl daha fazla bilgi alırım sorusunu soranlar için emlakpencerem.comm sayfalarımız üzerinden hazırladığımız haberler içerisinden kapsamlı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Diğer taraftan TOKİ resmi iletişim bilgilerini her haberimizin altında veriyoruz.

YASAL BİLDİRİM

Not: BU haber emlakpencerem.com editrleri tarafından vatandaşın bilgilendirmesi için yapılmıştır. Başka bir haber sitesi ve mecrada link verilse dahi kullanılması yasaktır. Yapılması durumunda tüm yasal hakların kullanılacaktır. İlgili yasa gereği emlakpencerem.com un tüm hakları saklıdır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum