Bu hafta sonu gezebileceğiniz 5 yeni konut projesi

Bu hafta gezilecek 5 konut projesini sizler için hazırladık. Konut sektörü tam gaz yola devam ederken yeni proje lansmanları da süratle yapılıyor. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda birbirinden farklı inşaat şirketleri ve konut projelerini haberimizde bulabilirsiniz.

Bu hafta sonu gezebileceğiniz 5 yeni konut projesi
Editör: Hakan A.
28 Nisan 2017 - 14:17 - Güncelleme: 01 Mayıs 2017 - 09:27

Bu hafta gezilecek 5 konut projesini sizler için hazırladık. Konut sektörü tam gaz yola devam ederken yeni proje lansmanları da süratle yapılıyor. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda birbirinden farklı 5 inşaat şirketi ve 5 yeni konut projesini haberimizde bulabilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Nisan 2017 - İstanbul

- 3. İstanbul / Başakşehir

İstanbul'un gelişen bölgesi Başakşehir'de inşa edilen projede toplam 1500 bağımsız bölüm bulunuyor. Başka bir İstanbul sloganıyla hayata geçirilen proje Fuzul Yapı, Seha Yapı iş ortaklığı ile ASAF tarafından inşa ediliyor. Proje Başakşehir Belediye'sinin arazisi üzerine hasılat paylaşımı ile yapılıyor. Rezidans ve ofislerin de bulunduğu 3. İstanbul Başakşehir konum itibari ile yüksekte olması nedeniyle bölgede hava kalitesi en yüksek yerlerden biri olarak gösteriliyor.Avrupa'nın en büyük sağlık kompleksi Başakşehir Şehir Hastanesi projenin yakınında yer alıyor. Projede 2+1'den 5+1'e uzanan farklı tip ve büyüklükte daireler bulunuyor. Banka kredisi veya kişiye özel ödeme seçeneği kullanılabiliyor. Fiyatlar 3.800 TL/metrekareden başlıyor.


- Ödül İstanbul /Beylikdüzü

Özyurtlar Holding tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen "Ödül İstanbul" projesi uygun fiyatları ve zengin sosyal donatıları ile dikkat çekiyor. Projede 1+1 daire fiyatları 179 bin TL, 2+1 daire fiyatları ise 299 bin TL'den satılıyor.Konum olarak metrobüse 100 metre mesafede yer alan proje ulaşım kolaylığı sağlıyor. 39 bin 561 metrekare alan üzerinde yükselen projede toplam 2.683 daire ve 103 adet ticari bağımsız bölüm bulunuyor. Şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planı, 0 faizli vadelendirme veya banka kredisi ile satış yapılabilmektedir.


- Kordon İstanbul / Kağıthane

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen "Kordon İstanbul" Maslak - Kağıthane kesişim noktasında Sadabat deresi kenarında inşa ediliyor. 820 milyon TL'lik yatırım bedeli ile yapılacak proje 559 konut ve iki etaptan oluşuyor. İlk etapta 200 konutun satışının yapılması planlanıyor. Proje 30 ay sonra teslim edilecek. Bölgeye kıyasla uygun fiyatlar ile satışa çıkarılan Kordon İstanbul'da 1+0'dan 4+1'e kadar daireler bulunuyor. Ortalama metrekare fiyatları konutta 7.200 TL'den başlayan projede daire fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. Lansmana özel 40 ay sıfır faiz ile 40 ay vadelendirme yapılabiliyor. Konum itibari ile ulaşım alternatiflerinin çeşitliliği dikkat çekiyor. 

- Piyalepaşa İstanbul /Beyoğlu

Polat Holding gücüyle Polat Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, İstanbul'un kalbinde Beyoğlu Piyalepaşa'da inşa ediliyor. Birinci etapta satışların tamamlandığı Piyalepaşa İstanbul'un 2.etabı satışa çıkarıldı. Mahalle kültürü ile şehri birleştiren projede 4 bin adetlik kapalı otopark alanı dikkat çekiyor. Daire sahibi olmak isteyenlere 0 faiz ile vadelendirme, banka kredisi veya kişiye özel ödeme seçeneği sunuluyor. Piyalepaşa İstanbul, konut, rezidans, ofis,otel ve alışveriş sokağının bulunduğu karma bir proje olarak hayata geçiriliyor. projede yaşam 2018'de başalayacak. Kentsel Dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul'da KDV oranı yüzde 1.

- Babacan Port Royal /Küçükçekmece

Babacan Holding imzası ile hayata geçirilen "Babacan Port Royal" Yeşilköy Atatürk Havaliman'nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanıyor. 16.500 metrekare alan üzerinde yükselecek projede fiyatlar 249 bin TL'den başlıyor. 1+0'dan 3+1'e farklı tip dairelerin bulunduğu Babacan Port Royal'de 80 ticari ünite cafe, eczane gibi ticari birimlere ayrıldı. Banka kredisine uygun projede 50 ay 0 faiz ile ev sahibi olunabiliyor.Toplam 5 blok 802 dairenin bulunduğu proje bölgeye göre uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Prim potansiyeli olan projede 5.500 TL/metrekare ortalama fiyatlar ile konut satılıyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum