Büyükyalı İstanbul, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışacak

İstanbul konut projelerinden Büyükyalı projesi aldığı ödüllerle Dünya devi projelerle yarışacak.

Büyükyalı İstanbul, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışacak
Editör: Hakan A.
05 Kasım 2018 - 12:58
Büyükyalı İstanbul konut projesi, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards), 5 farklı ödüle layık görüldü.

Emlak Pencerem / Konut Haberleri  - 5 Kasım 2018 - İstanbul


Büyükyalı, nitelikli perakende alanlarıyla “En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi”, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla “En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi”, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere “En İyi Örnek Daire Tasarımı” ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “En İyi Daire İç Tasarımı” ödüllerini kazandı.

Büyükyalı, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde elde ettiği başarıların ardından, Aralık 2018’de gerçekleşecek olan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışmaya hak kazandı.


Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle, İstanbul Boğazı’nın girişinde Kazlıçeşme sahil bandında yükselen Büyükyalı İstanbul, dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards) 5 farklı ödüle layık görüldü. Büyükyalı İstanbul, perakende alanlarıyla “En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi”, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla “En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi”, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere “En İyi Örnek Daire Tasarımı” ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “En İyi Daire İç Tasarımı” ödüllerini kazandı. Beş farklı kategoride “En İyi” unvanına layık görülen Büyükalı İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde elde ettiği başarıların ardından, Aralık 2018’de gerçekleştirilecek Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışmaya hak kazandı.

Büyükyalı İstanbul, elde ettiği başarılarla, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, Loft örnek daire ile “Örnek Daire Tasarımı”, Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “Daire İç Tasarımı” ve nitelikli perakende alanlarıyla “Alışveriş Alanı Mimarisi” kategorilerinde ülkemizi temsil ederek, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışacak.

İlk günden bu yana “insan” ve “iyi yaşam” kavramlarını odağına alan Büyükyalı’nın, kazandığı ödüllerle kalitesini bir kez defa daha kanıtladığını ifade eden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı sakinlerine, hayal edemeyecekleri eşsiz bir yaşam deneyimi sunmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İlk günden bu yana attığımız her adımı en ince detayına kadar planlıyoruz. Günlük yaşamın her anında ‘her şey dahil’ bir sistem sunduğumuz Büyükyalı’nın duvarlarının içinden geçen su borularından, 100’den fazla interaktif hizmet sunan akıllı ev sistemine kadar, her santimetrekarede bu hassasiyeti gözetiyoruz. Bu çabanın, uluslararası arenada 5 farklı ödülle taçlandırılması, bize ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi bir kez daha gösterdi. Aldığımız 5 farklı ödül bize aynı zamanda Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışma olanağı da sağladı. Ödüllerimizin, hem Büyükyalı hem de ülkemiz gayrimenkul sektörü adına gurur verici olduğuna inanıyoruz. Aralık ayındaki Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde de büyük başarılarla döneceğimize inancımız tam.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum