Cityscape Global’de 2 farklı proje tanıttı

Cityscape Global'de 2 farklı proje tanıttı

Dubai'de başlayan Cityscape Global 2017 gayrimenkul fuarına 2 farklı projesiyle katılan Tahincioğlu, Nidapark Bomonti veNidapark Küçükyalı projelerini tanıttı.

12 Eylül 2017 - 08:37 - Güncelleme: 12 Eylül 2017 - 08:56

Tahincioğlu, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından biri olan ve Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2017 Fuarı’na bu yıl da 2 nitelikli projesi ile katıldı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Eylül  2017 - İstanbul

Dün kapılarını başta Körfez ülkeleri olmak üzere, Dünya gayrimenkul yatırımcılarına açan Dubai Cityscape Global 2017 emlak fuarında Türk firmaları projeleriyle dikkat çekiyor. Nitelikli proje üreticisi Tahincioğlu, Dubai'de bu yıl 15'ncisi düzenlenen uluslararası platformda da yatırımcılarla bir kez daha buluştu. 

Her düzenlenen uluslararsı emlak ve gayrimenkul fuarı ile alakalı değerlendirmelerde bulunan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da uluslararası arenada pek çok organizasyonda yerimizi alacağız. Sektörümüz için bu organizasyonlar birer fırsat, bizler de bu fırsatları değerlendiriyor ve yeni yatırımcılar ve müşterilerle bir araya geliyoruz. Ülkemizin gücü, yatırım potansiyeli ve vizyonunu göstermek adına bu fırsatları değerlendiriyoruz.  Cityscape Global 2017 Fuarı bizim için önemli bir organizasyon. Fuara ayrıcalıklı iki projemizle katıldık. Nidapark Küçükyalı projemizi ve kısa bir süre sonra Türkiye’de lansmanını gerçekleştireceğimiz Nidapark Bomonti projemizi Cityscape’te görücüye çıkarttık. Her iki projemiz de kendi içinde nitelikli ve ayrıcalıklı projeler” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..