Coinbase, Ampleforth Governance Token (FORTH) listeledi

Nasdaq ile değeri katlanan, küresel kripto para borsası Coinbase yeni coin ve Token listelemesine devam ediyor. Son olarak Ampleforth Governance Token (FORTH) Coinbase'de listelenmeye başladı.

Coinbase, Ampleforth Governance Token (FORTH) listeledi
Editör: Hakan A.
22 Nisan 2021 - 03:52 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 - 03:59
Dünyanın önemli kripto para borsalarından biri olan, geçtiğimiz haftayı Nasdaq zaferi ile taçlandıran Coinbase yeni Token ve coin listelemelerini sürdürüyor. Coinbase listelerine FORTH Token eklendi.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 22 Nisan 2021 - İstanbul


Geçtiğimiz haftanın önemli konu başlıkları arasında yer alan ve Dünya'da ses getiren Coinbase hisselerinin Nasdaq borsasında işlem görmeye başlaması sık konuşulan konular arasında yer almıştı. Yeni haftada yeniliklerini sürdüren ünlü kripto para borsası Coinbase, alım, satım, yatırım imkanı verdiği Token ve coinlerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Konuyla ilgili bildirim yollayan Coinbase, yeni Token listelemesini duyurdu. Söz konusu açıklamayı kendi web sitesi üzerinden de duyuran Coinbase, FORTH Token için listelemenin başladığını açıkladı.

BTCUSDT sert çöküş başladı! Bitcoin 23 Nisan düşüşü ile tüm alt coinleri peşine taktı...

Thodex sahibi resmen açıkladı! Mesnetsiz iddialar asılsız ve doğru değil...


 

Ampleforth Governance Token (FORTH) nedir, nasıl satın alınır?


FORTH, yerel token'ının arzını, talebe göre otomatik olarak ayarlayan bir protokol olan Ampleforth'u destekleyen kripto paradır. FORTH, Ampleforth'un yönetişim token'ıdır. FORTH sahipleri, Ampleforth protokolündeki önerilen değişiklikleri oylayabilir veya oylarını kendileri adına oy veren bir temsilciye devredebilir.
 

FORTH Token Coinbase satış fiyatı ne kadar?


Henüz yeni listelenmeye başlayan Coinbase'de alım, satım işlemi başlatılan FORTH Token fiyatı merak ediliyor. Açılış itibariyle şu sırada 556,97 TL bedelle FORTH Token Coinbase üzerinden satın alınabilecek. Açılış sonrası yüzde 11'den fazla değer kazanan FORTH Token yükselişine hızlı başladı.

FORTH Token Coinbase satış fiyatı ne kadar?

YORUMLAR

  • 0 Yorum