Dogecoin zengin edince! Londra'daki Goldman Sachs'ın genel müdürü verdi istifasını...

"Bazı coinler adamı zengin eder" dedikleri türden bir gelişme Dünya gündeminde şu sıralar geniş yer bulmuş durumda. Londra'daki Goldman Sachs'ın genel müdürü Dogecoin yatırımı ile köşeyi döner dönmez ilk işi istifa oldu...

Dogecoin zengin edince! Londra'daki Goldman Sachs'ın genel müdürü verdi istifasını...
Editör: Hakan A.
10 Mayıs 2021 - 23:25 - Güncelleme: 12 Mayıs 2021 - 02:56
Başta Dogecoin olmak üzere pek çok coin ile zengin olanların hikayelerine bir yenisi eklendi. Kripto para piyasalarında her yeni gün farklı bir zenginlik hikayesi gün yüzüne çıkıyor. Bu kez Dogecoin ile zengin olan Londra'daki Goldman Sachs'ın genel müdürü Aziz McMahon köşeyi döner dönmez istifasını verdi...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 10 Mayıs 2021 - İstanbul


Son ayların en yoğun ilgi gören coini Dogecoin adamı zengin ediyor. Son örneği ise Global hizmet veren Goldman Sach Londra şubesi Genel Müdürü Aziz McMahon ile ortaya çıktı. Aziz McMahon büyük değer kazanan Dogecoin yatırımı sayesinde büyük bir varlık elde ederek mevcut görevini bıraktığı gelen bilgiler arasında. 

Kaynaklar tarafındna verilen bilgiye göre, Londra'daki Goldman Sachs'ın genel müdürü ve yükselen piyasa satışları başkanı Aziz McMahon'un, Ocak ayı başı ile geçen hafta sonu arasında değeri yaklaşık 72 kez yükselen, Elon Musk tarafından desteklenen kripto para birimi Dogecoin'den para kazanması sonrasında görevinden istifa ettiği söyleniyor.


Ne Goldman Sachs ne de McMahon, çıkışıyla ilgili resmi bir açıklamada bulunmadı. Diğer taraftan şubede görevli meslektaşları tarafından ayrıldığı doğrulandı.  Elon Musk, önümüzdeki yıl Dogecoin tarafından finanse edilen bir uzay görevi planladığını ve bankalar yavaş yavaş kripto kimlik bilgilerini masaya yatırırken bu hamlesi geldi . Goldman Sachs, geçen hafta ilk Bitcoin türev işlemlerini gerçekleştirdi ve UBS'nin  dijital para yatırımlarını müşterilere sunmanın ilk aşamalarında olduğu ifade ediliyor. Edinilen bilgiye göre McMahon 14 senedir Goldman Sachs bünyesinde çalıştığı kaydedildi.

SHİBA INU neden TT oldu? Shiba coin sert yükselmeden yataya geçti... 

Pig Finance (PIG) coin nedir, hangi borsalarda satılıyor? PIG Token geleceği ve fırsatları... 

BitTorrent (BTT) düşüş mü, yükseliş mi başlayacak? BTT coin 11 Mayıs videolu fiyat analizi ve yorumlar

Akita Inu (AKITA) nedir, piyasa değeri, fiyatı kaç TL? AKITA coin nereden alınır, hangi borsada işlem görüyor? 

Shiba (SHIB) yüzde 100 sert yükseldi! SHIB coin 10 Mayıs grafik analiz... 


DOGECOIN SERT DÜŞÜYOR!

Diğer taraftan kabus gibi geçen Pazar günü sonrasında Dogecoin toparlanması sürüyor. Sert düşüş gösteren Dogecoin, yatırımcısını üzerek büyük değer kaybetti.


SIRADA SHIBA ve AKİTA'MI VAR?

Bir diğer yükselen trende giren iki Dogecoin benzeri coinlerde yüksek sıçramalar büyük dikkat çekmiş durumda. Shiba Inu (SHIB) coin ile Akita Inu coin son 72 saatte rekor artışlarla milyonlarca yatırımcının dikkatini çeken hareketlerle sert yükselişler gösterdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum