Dolar kuru haftanın son gününde ne kadar?

Haftanın son işlem sabahında Dolar ve Avro kuru fiyatları ne kadar oldu? Dolar kurunda yükseliş sürüyor mu? Döviz fiyatları son durum bilgisi ve piyasalarda yaşanan son dakika gelişmesinin ayrıntıları.

Dolar kuru haftanın son gününde ne kadar?
Editör: Hakan A.
07 Ağustos 2020 - 08:10
Dolar ve Euro'da bekleyenler kazanmaya devam ediyor. Hafta boyunca yaşanan yükselişler ile Döviz'deki yükseliş sonrası Merkez Bankası ve BDDK yeni hamlelerde bulundu. Dolar kuru güncel fiyatları Kurban Bayramı sonrasında hızlı bir yükseliş trendine girdi. Euro ve Dolar fiyatları haftanın son gününe girildiğinde günü nasıl kapatacak merak ediliyor. Dolar ve Euro fiyatları yükselişe devam edecek mi? Haftanın son gününde serbest piyasada 1 dolar kaç TL, ne kadar? Euro güncel kur bilgileri ile dolar kurunda yaşanan değişim haberimizde...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 7 Ağustos 2020 - İstanbul


Döviz piyasalarında yaşanan yükseliş ile birlikte Türkiye Cuhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Bankacılık Düzenleme Kurumu (BDDK) geride bıraktığımız gün yeni önlemler almaya başladı. Haftanın son gününe girilirken, kurlarda dolar ve euro fiyatlamaları merak ediliyor. Ekonomi piyasalarında gözler Cuma günü dolar ve euro kurları açılış fiyatlarında... Peki haftanın son gününde Dolar ve Euro kurları kaç liradan işlem görmeye başladı?

Piyasada kurlar hareketlenmeye başladı. Ağustos ayının ilk haftasında yaşanan dolar ve euro kurlarındaki yükseliş devam edecek mi? Cuma gününde piyasalar güne nasıl başladı. Dolar ve Euro'da kur fiyatları ile son dakika bilgiler gelmeye devam ediyor.

 
Kur TarihDolar/TL Alış Kuru Dolar/TL Satış Kuru Euro /TL Alış Satış
07 Ağustos 2020 Cuma  7.2686 TL 7.2791 TL 8.6018 TL -  8.6271 TL

Merkez Bankası'ndan takipteyiz mesajı


Dolar ve Euro kurlarında yaşanan yükseliş ile Altın fiyatları konusunda yakından takip ettiklerinin mesajını veren Merkez Bankası yeni hamlede bulundu.
 

06 Ağustos 2020 tarihinde Perşembe günü güncel döviz kuru ne kadardı? Kur bilgisi sabah açılış itibariyle öğrenmek için tıklayın.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum