Reklamı Geç
Emlak Konut GYO Bizim Mahalle projesine 2 Milyar TL teklif

Emlak Konut GYO Bizim Mahalle projesine 2 Milyar TL teklif

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilecek dev projenin yeni etap ihalesi tamamlandı. Emlak Konut ihalesine en yüksek teklif ise 2 milyar tl bedelle Dağ Mühendislik tarafından verildi. İşte son dakika haberin ayrıntıları.

05 Ekim 2017 - 18:52

Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi Emlak Konut İstanbul Halkalı bölgesinde hayata geçireceği devasa konut projesi Bizim Mahalle için yüklenici ihalesinde rekor. Emak Konut Bizim Mahalle projesinin 2.etap evlerini Dağ Mühendislik yapacak. İhalede en yüksek teklif Dağ Mühendislikten geldi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 05 Ekim 2017 - İstanbul

Emlak Konut GYO’nun, Bizim Mahallesi’ni Dağ Mühendislik kuracak. Küçükçekmece’de 1 milyon metrekarelik arsa üzerine Emlak Konut’un kuracağı ve 6 etaptan oluşacak Bizim Mahalle’nin 2. Etabı’nın ihalesine 2 milyar TL ile en yüksek teklif Dağ Mühendislik’ten geldi.

İlk oturumu 28 Eylül 2017 Perşembe günü yapılan Emlak Konut GYO, İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 2. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin pazarlık ve açık artırma bölümünü içeren 2. oturumu bugün gerçekleştirildi.

Bizim Mahalle 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhalesi’nin 2. Etabı’na en yüksek teklif Dağ Mühendislik’ten geldi. 2 milyar TL teklif veren Dağ Mühendislik, bunun yüzde 27,55'ine karşılık gelen 551 milyon lirayı Emlak Konut GYO'ya teklif etti. Arsanın değeri 492 milyon 617 bin 321 lira olarak belirtildi.