Emlak Konut GYO’nun İzmir Konak 1. Etap arsa satış ihalesi...

Emlak Konut GYO'nun İzmir Konak 1. Etap arsa satış ihalesi yapıldı

Emlak Konut GYO'nun arsa satış ihaleleri kapsamında İzmir Konak 1. Etap arsasının satışı yapılan ihaleyle gerçekleşti,rildi. 10 firmanın teklif verdiği Emlak Konut'un Konak arsa ihalesinde en yüksek teklifi İzka İnşaat verdi.

14 Haziran 2017 - 07:52

Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından bu ay içinde gerçekleştirilen arsa satış ihaleleri kapsamında İzmir'dekiş arsanın satış ihalesi yapıldı. Konak arsa ihalesine en yüksek teklifi veren firma belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Haziran 2017 - İstanbul

Emlak Konut GYO tarafından dün gerçekleştirilen Konak arsa ihalesinde en yüksek rakamı İzka İnşaat verdi.

İzmir iline bağlı Konak ilçesinin en özel yerinde yer alan arsanın satış ihalesi Emlak Konut tarafından yapıldı. Toplamda 10 firmanın ilgilendiği ve tekliflerin verildi arsa satış ihalesi kapsamında en yüksek teklif İzka İnşaat tarafından verildi.

Emlak Konut GYO'nun İzmir Konak ilçesinde bulunan ve  1. Etap arsanın ihalesinde ilk oturumunda en yüksek teklifi arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak 40 milyon TL teklif veren İzka İnşaat oldu. İzka İnşaat arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak ise 400 milyon liralık teklif verdiği gelen son dakika haberleri arasında.

Emlak Konut Mayıs ve Haziran ayları içerisinde mülkiyetindeki çok sayıda arsanı satış ihalelerinin ilkini gerçekleştirdi. İkinci oturum ihalelerin tarihlerinde geri sayım sürüyor. Bu arsalar arasında en ünlüsü ise Galatasaray'ın Riva'daki arsası olarak biliniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..