Reklamı Geç
Emlak Konut kampanyasında rekor ciro!

Emlak Konut kampanyasında rekor ciro!

Gayrimenkul sektöründe büyük hareketliliğin yaşandığı Emlak Konut GYO'nun başlattığı kampanya ile rekor kırılmaya başladı. Emlak Konut satışlarından 19 günde yapılan ciro ve konut satış adeti açıklandı.

20 Şubat 2017 - 13:27

Emlak Konut'un tarihi kampanyasında tarihi rakamlar... 50 bini aşkın konutun satışa çıktığı 1 Şubat'tan bu yana Emlak Konut GYO kampanyasında rekor kırıldı. Tarihi konut satış kampanyasının ilkinde yapılan satış rakamına şimdiden ulaşıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Şubat 2017 - İstanbul

Emlak Konut GYO önderliğinde GYODER ve KONUTDER'in destekleriyle 1 Şubat 2017 tarihinde startı verilen Güç Birliği konut kampanyası kapsamında bir kez daha satış rakamları ve cirolar açıklandı.

Türkiye şu sıralar dev konut kampanyası sayesinde ekonomiye yapılan darbe girişimlerine büyük bir birliktelikle, hükümet başta olmak üzere, gerek müteahhit tarafı, gerekse tüketici tarafı büyük bir özveriyle kampanyaya destek vermeye devam ediyor. 20 yıla kadar yükselen taksit seçenekleri, uygun şartlarla konut kredisi faiz oranlarını tüketiciye sunulurken satışların şimdiden 15 Temmuz sonrası yapılan satış rakamlarını yakaladığı ifade ediliyor. 

2017 ile başlayan ekonomik darbe girişimlerine hükümet ve millet bir oldu dim dik ayakta durdu. Dolarını bozan TL'ye döndü, parasını gayrimenkule yatırdı. Emlak Konut GYO Genelş Müdürü Murat Kurum ise yeni bir kampanya başlatarak Cumhuriyet tarihinde ilk kez uygulanan 240 ay vadeli konut kampanyası için kolları sıvadı. Bünyesinde bulunan 30, firmanın katılımı, 9 bankayla yapılan anlaşma sayesinde 20 yıla varan vadelerde konut satışları için 1 Şubat itibariyle start verildi. Kampanyaya GYODER ve KONUTDER bünyesindeki 75 firma da katılımda bulunarak destek verdi. 

19 günde  2 milyar 180 milyon liralık ciro!

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanya kapsamında yapılan satışlardan elde edilen ciro miktarı 19 günde  2 milyar 180 milyon liraya ulaştığı belirtilirken, daha önce yapılan kampanyadan daha iyi bir rakam elde edildiği kaydedildi. Bu kampanya ile birlikte  toplam konut satış adeti ise 2 Bin 400 olarak açıklandı. 

15 Temmuz sonrası 3 Bin konut satılmıştı

İlki 15 Temmuz darbe girişiminden bir kaç gün sonra başlatılan dev konut seferberliği kapsamında 30 günlük süre zarfında vatandaştan büyük ilgi gören konutların 3 bin adeti satılarak rekor kırılmıştı.

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanya dahilinde hangi konut projeleri olduğunu öğrenmek için alttaki bağlantıya bakabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..