Greenox projesinden ev alana 12 ay binebileceği kiralık BMW

Greenox projesinden ev alana 12 ay binebileceği kiralık BMW

Konut projelerinde başlayan yeni kampanyalar sayesinde ev sahibi olmak isteyene kiralık BMW hediye edecek.

19 Aralık 2016 - 11:12

Gayrimenkul ve otomobil firmaları yıl sonu kampanyası için bir araya geldi! Bu kapsamda konut projesi Greenox'tan ev sahibi olacaklara 12 ay boyunca binebileceği kiralık BMW hediye ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Aralık 2016 - İstanbul

Aycan&Feres İş Ortaklığı, Türkiye’nin ilk ve tek dikey orman projesi Greenox Urban Residence’dan konut alan müşterileri için 12 ay boyunca BMW 116d kiralıyor. 

Kampanya hakkında bilgi veren Aycan&Feres İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yağan, “Maliyetlerin her geçen gün arttığı inşaat sektöründe şu an konut sahibi olmak için doğru bir zaman. Günümüzde konut sahibi olmak, otomobil sahibi olmaktan çok daha kazançlı görülmektedir. Yeni kampanyamız kapsamında otomobile verilecek para ile peşinat ödenerek ev sahibi olunabilecek. Cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla satış yaptığımız Greenox Residence’ta, birikimini konuta yatıran yatırımcılarımızı araçsız bırakmayacağız. Firma olarak, parasını konuta yatıran yatırımcılar için 12 ay boyunca premium marka otomobil kiralama şirketi olan Corporent’ten BMW 116d kiralayacağız. Yaklaşık 10 ay sonra projemizde teslimler başlayacak. Ev sahipleri satın aldıkları konutları kiraya verdiklerinde dilerlerse otomobil satın alabilecek, dilerlerse kiralamaya devam edebilecekler. Kampanyamız 30 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli olacak” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..