HEP İstanbul Beylikdüzü konutlarında avantajlı fırsatlar

HEP İstanbul Beylikdüzü konutlarında avantajlı fırsatlar

Tekfen Gayrimenkul'ün Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, E-5 ve TEM Otoyolu bağlantı noktasında hayata geçirdiği HEP İstanbul projesi, hayatlarının evine hemen kavuşmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

14 Mart 2017 - 12:22

HEP İstanbul projesinde avantajlı ödeme planlarıyla da fırsatlarla yeni bir ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mart 2017 - İstanbul

Beylikdüzü bölgesinde yükselen Tekfen Gayrimenkul imzalı Hep İstanbul konut projesi kapsamında hemen teslim evler, alıcısına özel fırsatlarla satılmaya devam ediyor.

Ocak 2017 itibariyla teslimlere başlayan HEP İstanbul’da hemen ev sahibi olmak isteyenler için başlatılan “Sıfır Peşinat, Hemen Teslim” kampanyası ile sıfır peşinat ile hayallerindeki evi alanlar, yüzde 80 banka kredisi kullanarak evlerine hemen taşınabiliyor. Kalan yüzde 20’lik bakiyeyi birer yıl arayla iki toplu ödemeyle tamamlayabilen HEP İstanbullular, toplu ödemelerin ilkini Nisan 2018, ikincisini ise Nisan 2019’da tamamlayacak.

“Yarısı Şimdi, Yarısı 2 Sene Sonra” kampanyasında ise, HEP İstanbullular hemen teslim evlerin ödemesinin yarısını şimdi, kalan yarısını ise 2 yıl sonra Nisan 2019’da ödeyebiliyor.