Holo (HOT) coin yükseliş sinyali! HOT coin 17 Nisan grafik analiz yükseliş başlar mı?

HOT coin için yükseliş trendi başladı mı? Holo (HOT) coin 17 Nisan grafik yorum ve analizler yükseliş mi işaret ediyor?

Holo (HOT) coin yükseliş sinyali! HOT coin 17 Nisan grafik analiz yükseliş başlar mı?
Editör: Hakan A.
17 Nisan 2021 - 04:32 - Güncelleme: 18 Nisan 2021 - 23:22
Dünya genelinde artan kripto paralara ilgi nedeniyle yatırımcılar günlerini, gecelerini Pandemi etkisiyle evlerinde, işyerlerinde borsa başlarında, ekranları açık 7/24 izlemeye devam ediyor. Türkiye'de benzer biçimde coin yatırımları gece gündüz sürüyor. Alt coinlere, düşük bütçeli coinlerin yatırımları ise Türkiye'de daha fazla. Düşük bütçelerle alt coinlerden onlarca adet satın alınabiliyor. Holo (HOT) coin bu önemli coinler arasında. Türk insanı HOT coin yatırımını sevdi. Son haftalarda bir miktar çıkış bekleyen HOT coin yeniden yükseliş trendine mi girdi? HOT coin yükselişi hafta sonu başladı! Peki yeni hedef ve olası gelinebilecek noktalar nereler? Grafik analizlerle Holo HOT coin analizi...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 17 Nisan 2021 - İstanbul


Sahurda ekranları başında olan, kripto para borsalarını takip edenler Holo HOT coin yorum ve analizlerini araştırıyor. HOT coin sahur vakit yükselişe geçti. Bir anda yüzde 12 civarında artış yaşayan Holo HOT coin yeniden yükselişe başladı mı? Hafta sonu HOT coin hangi seviyelere ilerler?

17 Nisan Holo (HOT) coin'de bekleyen yatırımcılar için önemli bir gün olabilir. Zira HOT coin yeniden yükseliş için gücünü toplamış görünüyor. Holo coin 17 Nisan sabahı yükselişe geçti. Holo'da olanlar hemen grafiklere bakmaya başladı. Kar zarar ve satış pozisyonlarını yeniden gözden geçirmeye başladı. Sabaha karşı sahur vaktinde yükselişe geçen Holo coin gün içerisinde en düşük 0,13800 TL ve en yüksek ise 0,16540 TL'den işlem gördü. Son 24 saatlik dilimde yüzde 12 civarında bir değer artışı yaşayan HOT coin yeniden hızlı yükseliş yapacak mı merak konusu.

Dogecoin yine yeşillendi! (Teknik Analiz) BTC çökerken DOGEUSDT neden yükseldi?

Chiliz (CHZ) coin 18 Nisan kayıplar ne zaman toparlar? 

Bitcoin (BTC) sert düştü deprem yaşattı! BTC çakılınca alt coinler dahil her şey kırmızı 

Altta yer alan 3 farklı grafik ve analiz yorumlar yatırımcıya HOT coin için hafta sonu nasıl geçecek konusunda fikir verebilir. Grafikleri analiz eden yatırımcıların yorumları tavsiye değildir. Kişisel yorumlarıdır. 

 

Holo (HOT) coin sınırı aşamadı! HOT coin 18 Nisan yeni hedef, grafik, yorum analiz... 

Dogecoin balon mu? Doge çökecek mi? 

Dogecoin bugün 10 TL olsa kimse şaşırmayacak!

BitTorrent (BTT) hafta sonu yükselişi başladı! 17 Nisan sert çıkan BTT yeni Dogecoin olur mu? 

Chiliz (CHZ) yükselişi hafta sonuna sarkacak mı? CHZ coin için 17 Nisan grafik, analiz ve yorum.. 


HOTUSDT Holo coin için 17 Nisan 5 günlük grafiği

HOTUSDT Holo coin için 17 Nisan 5 günlük grafiği

HOT Hodor Yaratık Saldırısı ve Karga Takibi 2 (CryptoKhaleesi)

Holo / TetherUS (BINANCE:HOTUSDT) 0.0201697 0.0011488 6.04%

Merhaba Arkadaşlar. Hot güzel çıkışlar yapan bir coin. Ardından bir sürü insanı terste bıraktı. Analizimde iki formasyona yer verdim. OBO ve TOBO olan formasyonlarda görebilirsiniz. Benim tercihim düşen üçgen ve çanak oldu. Hot bir karar aşamasında ve fiyatta sıkışıyor. Düşeni kırdı retest yaptı gibi geliyor bana. Hacimle birlikte çanak formasyonu hedeflerini yapabilir. Aksi durumda düşen üçgen formasyonu ile aşağı yönde gidecektir. Hedefler turkuaz oklarla, destekler kırmızı oklarla gösterilmiştir. YTD. Kendime Not Hiç Değil. Siz Değerli Takipçilerime Bir Sunum. Hepinize bol kazançlar dilerim.

HOT Hodor Yaratık Saldırısı ve Karga Takibi 2 (CryptoKhaleesi)

#Hot Ateşini almışlar senin! (mehmetalikripto)

Holo / TetherUS (BINANCE:HOTUSDT) 0.0199264 0.0009055 4.76%

Analiz: Yükselen trend kanalındayız şu anda tepeden almayanlar için hiçte korkulacak bir şey yok. Kanal içerisinde yürüyüşüne ya da koşusuna devam edebilir. PUMP ile şişti FOMO dan dolayı PATLADI. Kaderi buymuş erken çıktım senden o yüzden pişmanım. Destek dirençler ve kanal belli yorumlarda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz yanıtlamaktan zevk duyarım.

TradingView profilimdeki bilgi, yorum, grafik analizleri ve benzeri içerikli tüm paylaşımlar, eğitim ve kendime not amaçlıdır. Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir! Bu profilde yer alan paylaşımlara göre ALIM - SATIM pozisyonları açmanız sonucunda oluşabilecek potansiyel KAR ve ZARAR, sizin sorumluluğunuzdadır.

YATIRIM TAVSİYESİ ASLA AMA ASLA DEĞİLDİR. KENDİME NOTTUR TÜM ÇALIŞMALARIM. SORACAK OLDUĞUNUZ SORULARI YORUMLARDA VEYA ÖZEL MESAJ OLARAK SORABİLİRSİNİZ. BEĞENİP BENİ TAKİP EDEREK DESTEKLERSENİZ SEVİNİRİM.

#Hot Ateşini almışlar senin! (mehmetalikripto)

HOT/USDT (CoinKeepers)

Holo / TetherUS (BINANCE:HOTUSDT) 0.0199831 0.0009622 5.06%

Yapmış olduğum analiz kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Yapmış olduğunuz tüm ALIM /SATIM işlemlerinden doğacak zararlardan kendiniz sorumlusunuz.

Hiçbir formasyonun güvenilirlik düzeyi yüzde yüz değildir. Formasyon tamamlandıktan sonra bile formasyonun başarısız olma
ihtimali göz önünde bulundurularak ZARAR DURDUR (STOPLOSS) seviyesi belirlemek doğru bir işlem stratejisi oluşturabilmek için önemli bir koşuldur.

ANALİZ

Holo kanal operasyonuna devam ediyor.
Yükseliş gelmesi için kanalı kırıp retest onayı almalı. Kanal ne zaman kırılır ve retest onayı alırsa grafiği günceller işlem açarım.

HOT/USDT (CoinKeepers)
 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 17 Nisan 2021 Cumartesi günü Holo (HOT) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum