BitTorrent (BTT) hafta sonu yükselişi başladı! 17 Nisan sert çıkan BTT yeni Dogecoin olur mu?

BitTorrent (BTT) coin için sert yükselişle yeni hafta sonu 17 Nisan Cumartesi ile başlarken, yatırımcı grafik ve analizleri merak ediyor. Pek çok insan ise Dogecoin yükselişi sonrası BTT coin için yeni Doge olur mu sorusunu sormaya başladı.

BitTorrent (BTT) hafta sonu yükselişi başladı! 17 Nisan sert çıkan BTT yeni Dogecoin olur mu?
Editör: Hakan A.
17 Nisan 2021 - 09:00 - Güncelleme: 19 Nisan 2021 - 15:26
BTT coin için beklenen çıkış başladı mı? BTT yükselişi mi başladı? BitTorrent (BTT) coin için tam 1 haftadır bekleyen yatırımcıya hafta sonu sürprizi! BTT coin sert yükseliş gösterdi. Cumartesi sabahı yüzde 20 değer kazanan BTT hafta sonu coştu. Peki BitTorrent coin ne kadar yükselir, BTT önü açık mı? BTT için hafta sonu analizi grafik ve yorumlar haberimizde.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 17 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para borsalarında Dogecoin ve Chliz rüzgarı eserken, hafta sonu sabahında beklenen iki coin için daha yükseliş sinyalleri oluşmuş durumda. Hafta sonu sabahında önce Holo HOT coin ilk yükseliş sinyalini verirken hemen peşinden sabah saatlerinde bu kez BitTorrent için çıkış sinyalleri başladı. BTT coin Cumartesi sabahına sert yükselişle işlemlere başladı. Peki beklenen yükseliş BitTorrent için ne kadar sürer? BTT hafta sonu ve Pazar günü hangi seviyelere doğru ilerler? 

BitTorrent (BTT) sert yükseliş için eşiği aşabilecek mi? BTT coin 19 Ninsan teknik analiz videosu

Dogecoin yine yeşillendi! (Teknik Analiz) BTC çökerken DOGEUSDT neden yükseldi?

BitTorrent (BTT) coin 18 Nisan X3 terste kalan kalana! BTT son durum videosu

Chiliz (CHZ) coin 18 Nisan kayıplar ne zaman toparlar?

Bitcoin (BTC) sert düştü deprem yaşattı! BTC çakılınca alt coinler dahil her şey kırmızı 

BTT COIN YENİ DOGECOIN OLUR MU?

BitTorrent için yeni bir hafta sonu daha başlarken, Cumartesi sabah saatlerinde başayan sert yükselişle bir anda geçtiğimiz hafta sonu pik yapılan değerlerin yakınlarına gelindiği görüldü. Yeniden değer kazanmaya başlayan BTT coin için çıkış sinyalleri gelmiş oldu. Asıl merak edilen ise BTT coin yükselişi tüm hafta sonu boyunca sürecek mi? Dogecoin ve Chiliz için gelen yüksek karlı çılgın yükselişlerin benzeri BitTorret BTT için olur mu? Altta verilen grafik analizlerinde sorulan soru gibi BTT yenmi DOGE mu? Şimdiden sorulmaya başlandı bile... İşte hafta osnu analizi ile grafik ve yorumlarla BTT coin...

Holo (HOT) coin sınırı aşamadı! HOT coin 18 Nisan yeni hedef, grafik, yorum analiz... 

BitTorrent (BTT) 18 Nisan Pazar en son grafik yorum analiz! BTT beklentilerin üzerine yükselir mi?


BTT COIN'DEN 17 NİSAN CUMARTESİ SIÇRAYIŞI

Güne yüzde 20 seviyelerinde yükseliş ile başlayan BTT coin, gün içerisinde en düşük 0,059000 TL, en yüksek ise 0,7985 TL seviyelerine yükseldi. Son 24 saat içerisinde en yüksek yüzde 20 civarı kar bırakan BTT coin şu sıralarda 0,07130 TL'den işlem görmektedir. Böylece geçtiğimiz haftadan bu yana değer kaybeden ve düşen, düzeltmeler yiyen BitTorrent (BTT) coin 17 Nisan Cumartesi sıçrayışı ile yeniden yükseliş trendine girmiş bulunuyor.

Dogecoin bugün 10 TL olsa kimse şaşırmayacak!

Dogecoin balon mu? Doge çökecek mi? 

Holo (HOT) coin yükseliş sinyali! HOT coin 17 Nisan grafik analiz yükseliş başlar mı? 

Chiliz (CHZ) yükselişi hafta sonuna sarkacak mı? CHZ coin için 17 Nisan grafik, analiz ve yorum.. 


BitTorrent (BTT) coin 17 Nisan Cumartesi 5 günlük son grafiği

BitTorrent (BTT) coin 17 Nisan Cumartesi 5 günlük son grafiği

BTT yeni Doge mu? (strechfolio)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0090669 0.0013538 17.55%

BTT yeni doge olabilir. Daralan üçgen formasyonu var. Bayadır sıkıştı. Güzel proje. Bekleyeni çok. Uzun zamandır katteği yerin çok altlarında yer alıyor fiyat olarak.

Çabuk koştu , yoruldu , dinledi. Belki de artık onun zamanıdır. Üçgeni kırıp bir geri dönüş sergileyeceğini düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir, kendi öngörülerimdir.

BTT yeni Doge mu? (strechfolio)

BTT Bronn Favorisi Ünvan Sarhoşluğu (CryptoKhaleesi)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0090362 0.0013231 17.15%

Merhaba Arkadaşlar. BTT yıldızını son zamanlarda iyi parlattı. Bu durum haliyle fiyata yansıdı. Sonrasında ciddi bir düzeltme yaptı. Üçgen formasyonu dip bölgesinde iyi destek oluştu. Dün akşam yukarı kırılım gerçekleştirerek sinyal verse de bugün BTC kaynaklı eski seviyesine geri döndü. Yukarı kırarsa çanak tamamlar diye düşünüyorum. Bunlar 1 veya 2 günlük olaylar değil. 15 gün veya 1 ayı bulabilir fikirlerim. Hedefler turkuaz oklar destekler kırmızı oklardır. YTD. Hepinize bol kazançlar.

BTT Bronn Favorisi Ünvan Sarhoşluğu (CryptoKhaleesi)

BTT/USDT çanak formasyonu (ilker0567)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0090385 0.0013254 17.18%

BTT /USDT paritesine bakıldığında günlük dilimde durumu güzel gözüküyor. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, ema 20 den destek alarak yukarı yönlü mum kapanışları yaptığını görüyoruz. Trend desteğimizin oraya geldiği zaman vereceği tepki bizim için önemli olacaktır. Eğer destek olarak tutunup yukarı yönlü ivme kazanırsa 0,018 i görebilir tabi bunu uzun vade için düşünebiliriz. Belki 1 ay belki 2 ay sürebilir bu durum. Aşağı yönlü kırılım gerçekleşirse ema 50 ye doğru yürüyebilir. yani 0,0055 civarlarına doğru...
Grafiği izleyip ne tepki vereceğini görmeliyiz. 18-20 nisandaki mum kapanışları desteğimize geleceği için oradaki vereceği tepkilere bakarak yol haritamızı tekrardan oluşturacağız.
Yatırım tavsiyesi değildir. Kendime özel notumdur.
Olumlu veya olumsuz yorumlarınıza açığım, şimdiden teşekkür ederim.
Şunu asla unutmayın:
# Düştüğünde Al.
# Yükseldiğinde Sat.
Riskinizi değerlendirin, müsait olduğunuz anlar da temel ve teknik analiz öğrenmeye çalışın. İyi çalışmalar, hayırlı günler dilerim.

BTT/USDT çanak formasyonu (ilker0567)

BTT İÇİN TARİHİ AN. (yesilayllc122)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0090388 0.0013257 17.19%

Son kozlarını oynayan BTT artık yolun sonuna geldi.

Omuz baş Omuz formasyonu görmekteyiz. bu boga trendinin bittiğine işarettir. ayı dönemi başlayacaktır.
giriş çıkış noktalarını yazmama gerek yok zaten bunu okuyan zaten bilir :)

BTT İÇİN TARİHİ AN. (yesilayllc122)

 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 17 Nisan 2021 Cumartesi günü BitTorrent (BTT) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır.   

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Recep Sancaklı
    3 hafta önce
    Hocam eline sağlık çok güzel yorumlamışsın elimdeki btt.leri en az bir yıl tutmayı karımı almadan doğru yaparmıyım ne dersin teşekkür ederim