İcradan satılık Beylikdüzü'nde lüks sitede cazip fiyata konut

İstanbul Büyükçekmece icra müdürlüğü, Beylikdüzü Gürpınar'da lüks bir sitede yer alan ev mahkeme kararıyla icradan 500 Bin T'ye satışa çıkacak.

İcradan satılık Beylikdüzü'nde lüks sitede cazip fiyata konut
Editör: Hakan A.
20 Kasım 2020 - 14:43 - Güncelleme: 21 Kasım 2020 - 15:47
İstanbul'un diğer ucu olan Beylikdüzü ilçesinde ev sahibi olmak isteyenler için alternatif satış yöntemlerinden biri olan icradan satılık evler büyük ilgi görürken, son mahkeme kararında 500 Bin TL'ye satışa çıkan evin ayrıntıları belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 20 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul'da Beylikdüzü Gürpınar bölgesinde ev alacaklar için çok sayıda seçenek yer alyır. Özel konut projeleri başta olmak üzere, ikinci el evlerde caizip fiyatlara daire almak mümkün. Diğer taraftan ciddi bir alıcı kitlesi bulunan, kimi yatırım amacıyla kimisi ise oturmak amacıyla mahkemelerin icra yoluyla satışa çıkardığı konutlara ilgi gösteriyor. Bu satışlardan biri kısa bir süre sonra icradan satılık lüks daire ile açık teklif usulu yapılacak. İhale şartları ve diğer önemli bilgiler ise haberimizden öğrenebilirsiniz. Büyükçekmece icra müdürlüğü 500 Bin TL'den ev satacak!

Barınma ve yatırım araçlarının başında gelen gayrimenkul alım satım işlemleri en fazla kazandıran araçlardan biri olarak öne çıkıyor. İstanbul gibi megaşehirde ise bu kazanç daha yüksek olabiliyor. Fırsatını bulan vatandaş kaçırmadan cazip fiyatıyla alıp satıyor veya bir yakınına kiraya verebiliyor. Kira geitrisi yüksek olan İstanbul'un neredeyse tüm ilçelerinde evladiyelik bu tür yatırımlar sıkça yapılıyor.

BALIKESİR AYVALIK'TA 101 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA 5 ARSA İCRADAN SATIŞA ÇIKTI

BEYLİKDÜZÜ'NDE LÜKS SİTEDE 500 BİN TL

İstanbul'da Beylikdüzü ilçesinde lüks bir sitede yer alan ve emsal fiyatının altında icra yoluyla satışa çıkan daire alıcısından büyük ilgi görüyor. Yatırımcıların fırsat olarak gördükleri daire, mahkeme tarafından haciz işlemi uygulanarak satışa çıkarıldı. İki defa yapılacak ihalenin ilki 19 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilecek ve alıcı çıkmaz ise ikinci ihale tarihinde değerinden daha az bir rakama 19 Şubat tarihinde satılacak. Pek çok vatandaş ilk oturuma katılıyor ama teklif vermiyor. Ancak ciddi bir alıcı çıkması durumunda yer çok değerliyse teklif görüyor. İkinci ihalede ise yüzde 20 daha fazla indirimle alıcı büyük kar elde etmiş oluyor. 

İCRADAN SATILIK YER ARAYANLAR BUR FIRSATLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


istanbul büyükçekmece icradan satılık ev

İŞTE BÜYÜKÇEKMECE İCRA MÜDÜRLÜĞÜ KONUT SATIŞ DETAYLARI
 • Adresi : Kafkas Cad. Ekşioğlu Akkent Şelale Evleri Sitesi Blok No:27L D:19 Beylikdüzü/ İSTANBUL
 • Yüzölçümü : 22.943,05 m2Arsa Payı : 35/22943
 • İmar Durumu : Var, İnşaat tarzı Konut alanı, bir kısmı da park alanı olarak planlanmıştır.
 • Kıymeti : 500.000,00 TLKDV Oranı : %1
 • Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir
 • 1. Satış Günü : 19/01/2021 günü 14:00 - 14:05 arası
 • 2. Satış Günü : 19/02/2021 günü 14:00 - 14:05 arası
 • Satış Yeri : Mezat Salonu - Ekinoba Mah. Londra Asfaltı Yan Yol, No:107 (Çanakkale Sok. Aymerkez Karşısı) BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL

YORUMLAR

 • 1 Yorum
 • Alp
  3 ay önce
  Beylikdüzü'nde 500 bin lira mı lan Beylikdüzü'nde 500 bin lira yap emlak alacağıma gider çadırda oturun daha iyi