İdlib haberleri sonrası 27 Şubat gecesi Twitter, Facebook, Instagram çöktü! İnternet ağırlaştı...

İdlib şehit haberleri sonrası flaş gelişme! Türkiye'de tüm sosyal medya çökmüş durumda. Youtube, Instagram, Twitter ve Facebook çökmüş durumda. İnternet ise ağırlaştı...

İdlib haberleri sonrası 27 Şubat gecesi Twitter, Facebook, Instagram çöktü! İnternet ağırlaştı...
Editör: Hakan A.
28 Şubat 2020 - 00:09 - Güncelleme: 28 Şubat 2020 - 08:38

Türkiye olağanüstü gece yaşıyor. Regaip Kandili gecesi son dakika Suriye İdlib şehit haberleri ile Türkiye ayakta, eller şehitler için, Mehmetçik için semaya kalktı. Youtube, Twitter, Facebook, Instagram çökmüş, ağırlaşmış durumda. Tüm Türkiye internet ve sosyal medya hesaplarına erişimde zorluk yaşıyor.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler  - 28 Şubat 2020 - İstanbul


İdlib'ten gelen şehit iddiaları sonrası gece saat 23:00'dan hemen sonra internet ve sosyal medya ağırlaştı. Twitter, facebook, youtube çöktü. Tüm sosyal medya ağırlaştı... İdlib'te Rejim güçlerinin hava saldırısı sonrası şehit ve ağır yaralı haberleri sonrasında Türkiye'de olağanüstü durum yaşanıyor. İnternet ağırlaştı, Sosyal medya çöktü.

Son dakika haberi: İdlib'de rejim unsurlarının alçak saldırısı sonrası şehit haberleri geldi. Hatay Valisi Doğan: 'İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur' açıklamasında bulundu.

 KAHREDEN ACI: ŞEHİT SAYISI ARTIYOR!

BİR SON DAKİKA DAHA: GÖÇMENLERE AVRUPA KAPILARI AÇILDI!

HATAY VALİSİ SON RAKAMLARI AÇIKLADI:

HIZLI YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA!


YORUMLAR

  • 1 Yorum