Son dakika: twitter çöktü! 27 Şubat şehit haberleri iddiası sonrası twitter çöktü...

İdlib'te çok sayıda şehit olduğuna ilişkin iddialar sonrasında twitter çötür! Twitter neden çöktü, erişim var mı? Facebook, İnstagram çöktü... İşte gelen son dakika bilgileri...

Son dakika: twitter çöktü! 27 Şubat şehit haberleri iddiası sonrası twitter çöktü...
Editor: Hakan A.
27 Şubat 2020 - 23:39 - Güncelleme: 28 Şubat 2020 - 08:39

Sosyal medya platformları arasında anlık ileti paylaşılan twitter çöktü. Gece 23:00'dan sonra twitter üzerinden içerik paylaşmak isteyenler, donan bir twitter ile karşılaştı. Twitter'a girilemiyor. Peki neden twitter çöktü, başka DNS üzerinden giriş yapılabiliyor mu?

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 27 Şubat 2020 - İstanbul


Türkiye gündemi Suriye İdlib ile çalkalanırken, ortaya atılan şehit iddiaları sonrasında twitter üzerinde çok büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Twitter gece saatlerinde 23:00'dan sonra çöktü. 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde devletin zirvesi Güvenlik Toplantısı yaparken, ortaya atılan iddiaların doğruluğu konusunda henüz net bir haber yok. Twitter'ın ne zaman normale döneceği ise merak konusu.

 KAHREDEN ACI: ŞEHİT SAYISI ARTIYOR!

BİR SON DAKİKA DAHA: GÖÇMENLERE AVRUPA KAPILARI AÇILDI!

HATAY VALİSİ SON RAKAMLARI AÇIKLADI:


FLAŞ GELİŞME: TÜRKİYE OLAĞANÜSTÜ GECE YAŞIYOR!

Sosyal medya hesaplarına twitter üzerinden girmeye çalışanlar, çok fazla beklerken, ara ara twitter normale dönüyor. Fakat yoğunluk nedeniyle twitter tekrar çöküyor.

Diğer taraftan internet üzerinde sorun olduğu bazı sitelere girmekte sorun yaşandığı, facebook ve youtube başta olmak üzere instagram dahil tüm sosyal medya hesaplarına giriş yapılamadığı, ağır çalıştığı türünden  bilgiler gelmeye devam ediyor. 

HIZLI YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA!

İdlib'ten kötü haberler gelmeye başladı!

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 'İdlib'te rejim kuvvetleri tarafından Türk Silahlı Kuvvetlleri Unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 mehmetçiğmiz şehit olmuştur. Yaralı askerlerimiz var.'


Ayrıntılar gelmeye devam ediyor...