İstanbul Ayazağa Arıcılar'da 855 konutluk Çamlıvadi projesine yoğun ilgi

Artaş'ın İstanbul Kağıthane ilçesinde Ayazağa bölgesinde Arıcılar mevkiinde hayata geçireceği yeni projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi konutları, yatırımcısının büyük ilgisiyle satışa çıktı.

İstanbul Ayazağa Arıcılar'da 855 konutluk Çamlıvadi projesine yoğun ilgi
Editör: Hakan A.
20 Ekim 2020 - 13:10 - Güncelleme: 20 Ekim 2020 - 13:12
İstanbul'da 2020 konut projeleri arasında en yenisi Kağıthane Arıcılar mevkiinde Artaş tarafından  hayata geçirilecek Avrupa Konutları Çamlıvadi konut projesi, şimdiden büyük ilgi görüyor. Dev projenin ayrıntıları belli olurken, Çamlıvadi konutları yatırımcıdan büyük ilgi görmüş durumda.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 20 Ekim 2020 - İstanbul


Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

İstanbul’un yeni yaşam merkezlerinden biri haline gelen Ayazağa – Arıcılar bölgesinin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan Artaş İnşaat, Vadistanbul ve VadiPark Seyrantepe projelerinin ardından Avrupa Konutları Çamlıvadi projesini hayata geçiriyor.

Uzun zamandır merakla beklenen projenin satışa sunulmasıyla birlikte son yıllarda satış ofislerinde görülmeyen bir ilgi yaşandı.  Konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti. Avrupa Konutları Çamlıvadi konumu, mimarisi ve donatılarıyla yüksek beğeni topladı. 

AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ PROJESİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA BAKINIZ.BİR YANINDA ÇAM ORMANI, BİR YANINDA ŞEHİR 

Avrupa Konutları Çamlıvadi, Arıcılar’da çam ormanının yanı başında 58 bin 024 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 18 blokta toplam 855 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daire seçenekleri bulunuyor. 

Bahçe katı ve teraslı dairelerin de yer aldığı projede yüzme havuzlarının da bulunduğu tam donanımlı bir sosyal tesis mevcut. Yemyeşil bir peyzaj içinde yürüyüş parkurları ve süs havuzlarının bulunacağı projenin hemen yanındaki park alanında ise çok amaçlı spor sahaları olacak. Avrupa Konutları Çamlıvadi’nin yine yanı başında kapalı ve açık bir manej yapılması da planlanıyor. 

Özel araçla TEM otoyoluna bir dakikada ulaşmanın mümkün olduğu Avrupa Konutları Çamlıvadi, yine Artaş İnşaat’ın imzasının bulunduğu Vadistanbul alışveriş merkezi ve şehrin metro hattına bağlanan havaray’a çok yakın konumda bulunuyor. 

Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinde yer alan evlerin teslimleri 2022 yılı Temmuz ayı itibariyle sahiplerine yapılması hedefleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum