İşte en son rakamlar! Türkiye'de koronavirüslü vaka sayısı 47'ye yükseldi...

Ülkede merakla beklenen açıklama: Sağlık Bakanı Koca, Türkiye'de koronavirüslü en son vaka sayısını açıkladı. Bakan Koca açıklamasında, 'toplam hasta sayımız 47' ye yükseldi dedi.

İşte en son rakamlar! Türkiye'de koronavirüslü vaka sayısı 47'ye yükseldi...
Editör: Hakan A.
17 Mart 2020 - 00:01 - Güncelleme: 17 Mart 2020 - 00:10
Covid-19 Koronavirüs salgını kapsamında Türkiye'nin son rakamları açıklandı! Türkiye genelinde tespit edilen koronavirüs vaka sayısı resmi rakamlarını açıklayan Bakan Koca, dün itibariyle 18 olan bu gece itibariyle ise en son vaka sayısını açıkladı.

 Emlak Pencerem / Güncel Haberler  - 17 Mart 2020 - İstanbul


Tüm Türkiye Sağlık Bakanı Koca'dan gelecek haberleri merakla bekliyor. Dün gece yarısı koronavirüs salgınına ilişkin son rakamları paylaşan Koca, bugün de Türkiye'de son vaka sayısını paylaştı.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, kameraların karşısına geçerek ülke genelinde vaka sayısına ilişkin en son rakamları açıkladı. Sağlık Bakanı Koca, sosyal medya twwitter hesabı üzerinden az önce açıkladı: 'Bugün 29 yeni tanı kondu. Yeni tanı konanlarla birlikte toplam hasta sayımız 47 oldu. Son 29 vakanın tamamı doğrudan veya dolaylı olarak ABD, Ortadoğu ve Avrupa temaslıdır, 3’ü Umreden döndü.' ifadelerini kullandı.

17 Mart 2020, saat 00:00 itibarıyla Türkiye ve dünya genelinde yeni tip #Koronavirüs ile ilgili mevcut durum şu şekildedir: Türkiye'de şu ana kadar 47 Koronavirüs vakası tespit edilmiştir.
 
İşte en son rakamlar! Türkiye'de koronavirüslü vaka sayısı 47'ye yükseldi...


YORUMLAR

  • 0 Yorum