İşte TOKİ 100 bin konut kura çekiliş tarihleri! Hatice Kolçak anlatıyor

100 Bin sosyal konut kura tarihlerinin belirlenmesiyle kura tarihleri beklenmeye başlandı. 24 Şubat tarihinde başlayacak TOKİ 100 Bin konut kura çekiliş tarihleri il ve ilçelere göre belli oldu. Hatice Kolçak yeni videosunda kura tarihlerine dair değerlendirmelerini paylaştı.

İşte TOKİ 100 bin konut kura çekiliş tarihleri! Hatice Kolçak anlatıyor
Editör: Hakan A.
19 Şubat 2020 - 14:34
Türkiye genelinde 81 il ve bağlı ilçelerinde satışa sunulan TOKİ 100 Bin konut kampanyasında beklenen tarihler idare tarafından açıklandı. Hemen hemen her ilde TOKİ konut satışı gerçekleştiriyor. 24 Şubat itibariyle 100 Bin sosyal konut kura çekilişleri başlayacak. TOKİ 100 Bin sosyal konut başvurusu yapanlar için kura tarihleri ve diğer ayrıntıları Hatice Kolçak anlattı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 19 Şubat 2020 - İstanbul


100 Bin sosyal konut projesi kampanyasında merakla beklenen kura tarihleri TOKi tarafından duyurulmasıyla netleşmiş oldu.  Türkiye genelinde 81 il genelinde kampanya ile 100 Bin yeni sosyal konut satacak olan TOKİ konutları için kura takvimi açıklandı. 24 Şubat tarihinde başlayacak kuralarda, TOKİ hangi ilde, ne zaman kura çekilişi yapacak açıklandı.

TOKİ 100 bin konut için kura takvimi açıklandı. Kura çekilişi ne zaman nerede olacak tüm ayrıntıları videoda bulabilirsiniz. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Trabzon, Antalya, Edirne gibi büyükşehirler olmak üzere başvuru sayısı yeterli olan tüm illerin kura çekilişi tarihleri belirlendi. Haberimizin altında bulunan diğer haberlerden kura çekiliş tarihlerini inceleyebilirsiniz.


EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, TOKİ 100 Bin sosyal konut kura tarihlerini değerlendirdi. Kolçak, 100 Bin sosyal konut kura çekiliş tarihleri hakkında hazırladığı videosunu izleyebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ın anlatımıyla TOKİ kura çekilişleri için hazırladığı son videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum