Kredi faiz oranları çok yüksek diyenlere Ev`de sıfır avantajı! Kamu bankalarında 0.99 konut kredisi faiz fırsatı

Kredi faizlerinde yüksek oranlar nedeniyle ev satın almak isteyenler ilk olarak baktıkları kamu bankaları 0,99 oranında sıfır konut için faiz uygulaması cazip ve avantajlı olarak gözüküyor. İstanbul, Ankara, İzmir sıfır ev projeleri için avantajlı kredi faizleri veren bankalar.

Editör: Hakan A.
15 Kasım 2020 - 17:48 - Güncelleme: 17 Kasım 2020 - 18:13
Düşük faiz oranıyla konut almak isteyenler dikkat! Sıfır konutlar için cazibe oranı 0,99 ile avantaj devam ediyor. Ev alacakları yakından ilgilendiren bankaların güncel kredi faizleri ile yol alamayanlar için sıfır ev`de avantajlı oranları başta inşaat projeleri olmak üzere, 3 kamu bankasından sağlamak mümkün. Peki hangi banka ve projelerden 0.99 faiz oranı ile ev sahibi olunabilir?

Emlak Pencerem / Konut Kredisi Haberleri  - 15 Kasım 2020 - İstanbul


Konut kredisi faiz oranlarında başlayan yükseliş kamu ve özel bankalarda sürerken, ev sahibi olmak isteyenler hemen her hafta faiz oranlarını kontrol ederek, düşmesini bekliyor. Özellikle ikinci el konut almak için birikimlerini değerlendirmek isteyenler için faizlerde düşük oran fırsatı kaçarken, sıufır ev`de avantaj sürüyor. 3 Kamu bankası ve pek çok inşaat firması üzerinden türlü türlü konut kredisi fırsatlarından faydalanmak mümkün. Proje ve banka bazında değişen bu olanak sadece sıfır ev alacaklar için geçerli.

KAMU BANKALARI 0.99 FAİZ ORANI UYGULUYOR


Gayrimenkul yatırımı ile barınma ihtiyacı için vatandaşların banka banka konut kredisi faiz oranlarını araştırıp, en düşük ev kredisi ile dilediği eve yatırım yapmasının önünü açan kamu bankaları ile onlarca inşaat firması 0.99 faiz oranı ile ev sahibi yapıyor. 180 aya kadar vadeler sunulan sıfır ev`de verilen kredilere inşaat firmaları 2-3 yıl ödemesiz dönem sunuyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi faiz oranlarında sıfır ev için yüzde 0.99 faiz oranıyla müşterilerine uygun imkanlı kredi fırsatını sunmaya devam ediyor.

İCRDADAN SATILIK 16 BİN LİRAYA ARSA ALMAK İSTER MİSİNİZ?


EMLAK KONUT PROJELERİ 3 YIL ÖDEMESİZ


2 ve 3 yıl ödemesiz olarak düşük peşinatlarla satılan evlerin pek çoğuna hemen taşınma imkanı sunuluyor. Özellikle Türkiye`nin en büyük proje geliştiricisi kurumu olan Emlak Konut projelerinde 3 yıl ödemesiz, sonraki yılda ise Emlak Konut`a yapılacak taksit ödemesiyle ev sahibi olmak mümkün. 

İNŞAAT FİRMALARI SIFIR EV`DE 2 YIL ÖDEMESİZ FIRSAT SUNUYOR

Konut kredisinde 0.99 faiz oranı imkanı sağlayan Türkiye`nin dev inşaat firmalarından 2 yıl ödemesiz, düşük peşinat ve hemen teslim evlerde kamu bankalarından Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden kullandırılan düşük faizli kredilerle sıfır ev sahibi yapıyor. Konut projelerinde yer alan 2+1, 3+1 veya 1+1 tipindeki daire seçeneklerinden birini satın alabiliyorsunuz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum