Merkez Ankara konut projesinde lansman öncesi avantaj

Başkent'de Pasifik İnşaat ve Çiftay ortaklığı ile inşaa edilecek Merkez Ankara projesi Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasında...

Merkez Ankara konut projesinde lansman öncesi avantaj
Editor: Hakan A.
10 Eylül 2018 - 14:06

Dünyanın önde gelen mimarlık ofislerinden New York merkezli KPF tarafından tasarlanan konut, ofis, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan Merkez Ankara projesinden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 10 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranı ile bankasız-kefilsiz 120 ay vade imkânına kavuşuyor. Ödenen peşinatların döviz ve altın getirisi ‘Hem siz kazanın hem memleket kazansın’ sloganıyla bir yıl garanti altına alınıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 10 Eylül 2018 - İstanbul

 ‘Türkiye için Kazanç Vakti’ kampanyasına Emlak Konut güvencesiyle Merkez Ankara’nın da katıldığını belirten Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, lansman öncesi avantajlarıyla kampanyaya katılan tek proje olduklarını söyledi. Ekonomiye ve sektöre destek vermekten son derece mutlu olduklarını anlatan Fatih Erdoğan, projenin şehir merkezinin en büyük yeşil alanı olacak Millet Bahçesi’ne komşu konumda yükseleceğini hatırlattı. Başkentin gerçek merkezini hak ettiği cazibeye kavuşturacak bir proje tasarlandığını ifade eden Fatih Erdoğan, projeyi şöyle anlattı:

"Merkez Ankara ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan ve tüm ihtiyaçların çözüldüğü bir şehir projesidir. Bu denli büyük bir projede envanteri çeşitlendirmek için farklı büyüklük ve özellikte, her iş-yaşam modeline uygun ofis ve konut seçenekleri hazırladık. Merkez Ankara 1 milyon 200 bin metrekarelik inşaat alanıyla tek parselde Türkiye'nin en büyük karma kullanım projesi olma özelliği taşıyor.”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum