Porto Peramos projesi Golden Visa sahibi yapıyor

MİM İnşaat imzasıyla Yunanistan'da inşaa edilen Porto Peramos projesinde uygun şartlarda satışlara devam ediliyor.

Porto Peramos projesi Golden Visa sahibi yapıyor
Editor: Hakan A.
15 Ağustos 2018 - 09:02 - Güncelleme: 16 Ağustos 2018 - 09:56

Porto Peramos için ilk kazma vuruldu!.. Mim Construction EU, Türk vatandaşlarına 'Türk bankasından' kredi avantajıyla Golden Visa aldırarak Avrupa'nın kapılarını açan Porto Peramos projesi için Yunanistan'da inşaata başladı...

Çanakkale merkezli Mim İnşaat tarafından Avrupa projeleri kapsamında hayata geçirilen Mim Construction EU, Türk vatandaşlarına Türkiye’den kredi ile Golden Visa (Altın Vize) sahibi de yapan Porto Peramos projesinde uygun şartlarda satışlara devam ediliyor.

Mim Construction CEO’su Emre Ergül: “Türkler’e Avrupa kapılarını açan projeye başladık, mutluyuz gururluyuz…”

imarpanosuna özel açıklamada bulunan Mim Construction EU CEO’su Emre Ergül, “Türkiye’nin neresinde olursa olsun, tüm vatandaşlarımıza Yunanistan’da tapu ve Golden Visa ile Avrupa kapılarını sonuna kadar açan projemiz Porto Peramos için inşaata başladık. İstanbul’a Bodrum ve Çeşme’den (Alaçatı) daha yakın konumda 12 ay Yunanistan tatili sunan Porto Peramos’a Türk ve Yunan iki kadın mimarın eli değdi… Özellikle de Türk hanımlarının yılın tüm zamanlarında tatil yapar gibi yaşayabilecekleri, çocukların güvenli yeşil alanlarda ayakları toprakta ve Ege Denizi’nde büyüyebilecekleri, beylere de hem İstanbul’a yakınlığıyla işlerini rahatça takip ederek Euro üzerinden konut yatırımı yapabilecekleri projemiz için heyecanla çalışıyoruz” dedi.

Projede Türk Lirası üzerinden konut kredisi ile ev sahibi olunabileceğini açıklayan Ergül, “Porto Peramos ile Yunanistan’da tapunuz olacak. Üstelik Euro değerlendikçe, konut yatırımınız sizin için çalışacak. Tüm bunlara İş Bankası’ndan çekeceğiniz TL cinsi kredi ile sahip olabileceksiniz” diye konuştu.

Porto Peramos, Kavala Nea Peramos’ta 1.464,24 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Porto Peramos projesinde inşaata 878,12 metrekare ayrılırken, toplam 350 metrekare, proje sahiplerinin kullanımına açık bahçe, yeşil alan olarak değerlendirilecek. Projede iki farklı tipte konut yer alıyor. 2+1 bahçe katı ve 2+1 loft dairelerden oluşan projede konutlardan 2+1 bahçe katlarını 88 metrekare ve 2+1 loft daireleri 105 metrekare olarak tasarladı.

Konut fiyatları ne kadar?

Porto Peramos projesinde konut fiyatları 113 bin Euro ve 140 bin Euro arasında değişirken, Türk vatandaşlarının Türk Lirası ile konut kredisi alarak Yunanistan’da tapu ile ev sahibi olması, Golden Visa ile Avrupa’ya açılması için İş Bankası ile anlaştı.

Teslim tarihi ne zaman?

Mim Construction EU, Porto Peramos projesinde konutları Mayıs 2019‘da teslim edecek.

Proje nerede? 

Porto Peramos, Yunanistan’ın Kavala şehri sınırları içindeki Nea Peramos Koyu’nda hayata geçiriliyor. 

Reklam