Reklamı Geç
‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ söyleşisi Queen Central...

‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ söyleşisi Queen Central Park’da yapıldı

Sinpaş İstanbul Şişli projesi Queen Central Park’da ‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ söyleşisi gerçekleştirildi.

28 Aralık 2016 - 11:11

Sinpaş GYO’nun İstanbul’un merkezi Şişli Bomonti’de hayata geçirdiği “Highlife” projesi Queen Central Park’da düzenlenen ‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ söyleşisi seçkin misafirleri biraraya getirdi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Aralık 2016 - İstanbul

 Ünlü roman yazarı ve sanat tarihçisi Prof. Dr. Gül İrepoğlu’nun ‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ konulu söyleşisi davetlilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ne farklı bakış

Sinpaş GYO’nun, İstanbul’un kalbi Şişli Bomonti’de taçlandırdığı projesi Queen Central Park’da düzenlediği‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ adlı söyleşi birbirinden seçkin misafirleri bir araya getirdi. Ünlü roman yazarı ve sanat tarihçisi Prof. Dr. Gül İrepoğlu’nun ‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ konulu söyleşisinde davetliler dünya tarihindeki ihtişamlı mücevher ve taçları yakından tanıma fırsatı buldu.

Osmanlı padişahlarının ve saray kadınlarının kullandıkları değerleri mücevherlerin öyküleri ile birlikte ele alındığı söyleşi misafirleri büyüledi. 60 seçkin misafir bu özel günde Sinpaş GYO’nun Queen Central Park’ı da daha yakından görme fırsatı buldular.

Queen Central Park Bomonti ilgi odağı olmaya devam ediyor

İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi olan Bomonti’de bulunan Queen Central Park; taçlı özgün mimarisi, projeye adını veren şehir parkı ve Türkiye’nin ilk HIGHLIFE temalı evleriyle göz alıyor.

Queen Central Park, şehrin nabzını tutankültür ve sanat merkezlerine, saygın eğitim kurumlarına , Türkiye’nin en gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, Ticaret ve alışveriş merkezlerine, Avrupa’nın en büyük kongre Oteli Hilton’a ve şehrin yeni yaşam merkezi Bomontiada’ya yürüme mesafesinde. Ayrıca Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine de dakikalar içinde ulaşılabiliyor. 1 milyar 250 milyon TL’lik yatırım değerine sahip Queen Central Park Bomonti, Boğaz’a ve Tarihi yarımadaya hakim konumu ile yatırımcıların gözbebeği olmaya devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..