Self İstanbul konut projesi Karden İnşaat imzasıyla satışta

Self İstanbul konut projesi Karden İnşaat imzasıyla satışta

Karden İnşaat'ın Beylikdüzü Bahçeşehir aksında ikinci projesi Self İstanbul, düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıktı. Self İstanbul güncel konut fiyatları ve ödeme planı ile proje detayları basın toplantısında anlatıldı.

11 Ekim 2017 - 09:52 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 11:42

Esenyurt Beylikdüzü bölgesinde önemli markalı projeler inşa eden Karden İnşaat yeni projesini aynı aks üzerinde hayata geçiriyor. Karden imzalı yeni proje Self İstanbul'da konut satışları düzenlenen basın toplantısıyla başladı. Self İstanbul prjesindeki evler görücüye çıktı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ekim 2017 - İstanbul

Self İstanbul Projesi; İstanbul’ un en gözde yapılaşma alanlarından Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde, 1+1 den 4+1’ e kadar değişik alternatiflerde toplam 609 adet konut ve 60 adet işyeri olarak tasarlanan projede ön talep sürecinde oldukça yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ev sahibi olmak isteyenlerin dışında büyük yatırım avantajlarını yatırımcısına sunan Karden İnşaat Self İstanbul projesinde kat kat talep alındı.

Yeşil alana büyük önem verilirken projenin yükseleceği arazinin yaklaşık %85 inin peyzaj alanı olarak düzenlendiği Self İstanbul Projesinde yer alan evlerde her türlü imakn ve sosyal donatılara fazlasıyla yer verildiği kaydedildi. Projede ayrıca çocuklar özellikle düşünüldü. Sadece çocuklara özel, eğlence, aktivite ve hobi alanlarıyla dolu 1.000 m2 lik kapalı tesisiyle Çocuk Dostu Proje olarak öne çıkıyor. Ev sahiplerine özel otopark çözümleri ile cazip olan Self İstanbul'da yer alan 1+1 ve 2+1 dairelere 1’er adet, 3+1 ve üstü dairelere 2’ şer adet kapalı otoparkı mevcut.

Self İstanbul konut fiyatları ve ödeme planı bilgileri

11 Ekim tarihinde düzenlenen basın toplantısıyla satışa sunulan Self İstanbul konut projesinde daire fiyatları 229 bin liradan başlangıç gösteriyor. Bölgede en uygun konut fiyatlarına sahip Self İstanbul satış sonrası özel ödeme avantajlarını alıcılarına sunuyor. Her aileye uygun konutlarıyla dikkat çeken Self İstanbul'da en pahalı daire ise 696 Bin TL'den başlıyor.

 Self İstanbul Güncel Konut Fiyat Listesi (Lansman sonrası geçerlidir)

  Self İstanbul Daire Tipi  Self İstanbul konut Fiyat Aralığı
   1+1 tipi konut fiyatları  229 Bin  TL
   2+1 tipi konut fiyatları  319 Bin TL
   3+1 tipi konut fiyatları  449 Bin TL
   4+1 tipi konut fiyatları  696 Bin TL


Self İstanbul nerede, nasıl gidilir?

Zafer Mahallesi, Haramidere Yolu Caddesi, No:28, Sembol İstanbul Çarşı,    D. No : 45,  P.K. : 34513, Esenyurt / İSTANBUL adresinde konumlu Self İstanbul konut projesi Beylikdüzü’nde parkların, okulların ve sağlık tesislerinin tam ortasında, 800 m uzaklıktaki E-5 ve TEM bağlantısıyla farklı ulaşım alternatifleri projeye yakınlığı ile ayrıcalıklı bir lokasyonda konumlu.

Proje hakkında nasıl daha fazla bilgi alınır?

Self İstanbul proje detaylarına Yeni Projeler sayfamızdan hızla erişerek, proje satış ofisi müşteri temsilcilerinin sizleri araması için sayfada yer alan formu doldurmanız yeterli.

 

Karden İnşaat Self İstanbul proje görseli

self istanbul

Self İstanbul kroki ve google masp haritasından aşağıdaki gibi konumlayabilirsiniz.