Sıfır konut alacaklar dikkat! 3 kamu bankasının 0.99 faiz fırsatı devam ediyor...

Ev sahibi olmak için sıfır konut projelerinden arayışta olanları yakından ilgilendiren kredi faiz oranlarına ilişkin son fırsatlardan faydalanmak isteyenler bu habere dikkat! Birinci el konut alacaklar için 3 kamu bankasından 0.99 kredi faizi fırsatından yararlanabilir.

Sıfır konut alacaklar dikkat! 3 kamu bankasının 0.99 faiz fırsatı devam ediyor...
Editör: Hakan A.
29 Ekim 2020 - 10:02 - Güncelleme: 29 Ekim 2020 - 19:36
Ev alacaklar için kritik faiz artışları devam ederken, kamu bankalarında sıfır konutta uygulanan konut kredisi faiz oranları merak ediliyor. Ev almak için yeni projelerden markalı projelerden ev almak isteyenlerin sayısı az değil. BU projelerde yer alan evler için avantajlı fırsatlar ise hala devam ediyor. Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası Yüzde 1'in altında konut kredisi kullanmak isteyenler için avantajlı faiz oranları ile hala müşterilerine kredi kullandırıyor. Avantajlı faiz oranlarından faydalanmak, hangi projelerde yüzde 1 altında kredi faizi uygulandığını öğrenmek için işte 3 kamu bankasında sıfır konut kredisi faiz oranlarına ilişkin ayrıntılı bilgiler.

Emlak Pencerem / Konut Kredisi Haberleri  - 29 Ekim 2020 - İstanbul


Konut satışlarında yüksek talep zayıflarken, bunun kredi faiz oranlarında başlayan yükselişle hızlandığı ifade ediliyor. Kredi faizleri hemen her bankada yüzde 1'in üzerinde seyrederken, günlük oranları haberlerimizden takip etmeniz mümkün. İkinci el konut alacaklar için en uygun konut kredisi faiz oranı kamu bankalarınca sağlanıyor. Devletin ev shaibi olmak isteyenlere avantajı ise sürüyor. Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank üzerinden sıfır konut kredisi fırsatları devam ediyor. 

Kamu bankalarında sıfır ev fırsatı sürüyor!


Markalı projelerden ev almak isteyenler için anlaşmalı bankalardan konut kredisi alacakları oldukça düşük faiz oranları ile karşılanıyor. Bu durum sadece sıfır konutta geçerli olduğunu hatırlatmalıyız. Özellikle Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'tan kredi kullanarak ev sahibi olmak isteyenler bu büyük fırsattan faydalanmaya devam edecek.

sıfır konut kredisi kamu bankaları güncel oranlar

Her dönem destek gördü

AK Partili hükümet döneminin her safhasında ayrıcalık tanınan sıfır konut projelerinde destek hiç bitmedi. Sektörün her zor durumuna yetişen Hükümet, hemen her dönemde kredi musluklarını açarak inşaat sektörüne destek sağladı. Karşılığında istihdam ve ekonomiye destek sağlanması istedi. Kamu bankaları faiz desteği 

Kamu bankalarından konut kredisi kullanmak isteyenler için sıfır konut projelerine özel kredi fırsatı tüm avantajıyla sürüyor. Ev hayali kuran, birikimlerinin üzerine ev almak isteyenler için 0.99 faiz oranları kredi kullandıran Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın faiz desteği devam ediyor. 

İkinci el konut kredisinde faiz oranları kamu bankalarında özel bankalara oranla daha cazip. En güncel konut kredisi faiz oranlarını öğrenmek için Emlak Pencerem konut kredisi haberlerini daha fazla takip edebilirsiniz.
 Bankaların internet siteleri üzerinden güncel konut kredisi faiz oranları öğrenilebilir. Kamu bankaları, kredi faiz oranı hesaplaması, ödeme ayrıntıları, kullanacağınız sıfır ve ikinci el konut kredisine ilişkin tüm şart ve koşulları açıkça belirtmektedir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum