Silivri TOKİ konut kura çekilişi başladı! işte kura sonuçları ism listesi

Silivri TOKİ'de konut kura çekilişi az önce başladı. İsimler kurada okunmaya başladı. Kura sonuçları açıklanıyor. Canlı izlemek, TOKİ İstanbul kura sonuçlarını görmek için tıklayın.

Silivri TOKİ konut kura çekilişi başladı! işte kura sonuçları ism listesi
Editör: Hakan A.
11 Temmuz 2018 - 11:44 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 18:01

Silivri TOKİ konutlarında 1365 konutun kura çekilişi işlemine başlandı. binlerce vatandaş ev sahibi olma umuduyla başvuru yaptığı İstanbul Silivri TOKİ konutlarında büyük heyecan başladı. Kura sonuçları açıklanıyor... TOKİ Silivri konut kura sonuçları isim isim listeler açıklanıyor...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul Avrupa yakası konut projelerine Silivri'de inşaa edilen 1365 konutu ekledi. 20 bin üzerinde vatandaşın ev sahibi olmak için başvurusunu tamamladığı projede bugün ve yarın iki kura çekilişi yapılacak. 11 Temmuz 2018 TOKİ Silivri kura çekilişi başladı. Emlak Pencerem TOKİ kura sonuçları güncelleniyor... Noter ve idare yetkililerinin huzurunda binlerce vatandaşın katılımı ile başlayan kura çekilişi başlarken, vatandaşların heyecanı gözlerinden okunuyordu. 

Ev sahibi olma umudu ile 20 binden fazla kişi başvuru yaptığı TOKİ Silivri konutlarında rekor kırılmış oldu. 1356 konut satışa .çıkmış, 20 binden fazla başvuru yapılan dev projede 2+1 ve 3+1 evler için kura çekilişi gerçekleştiriliyor. bugün ve yarın gün boyu TOKİ Silivri konutları için kura çekilişi devame decek.

Silivri TOKİ konutları kura çekilişi sonuçları açıklanmaya başlarken, isimlerinin kurada çıkıp çıkmadığını öğrenmek isteyenler internet üzerinden kura sonuç listelerini aramaya başladı.

tIKLA KURA ÇEKİLİŞİNİ VANLI İZLE

Canlı yayınla kura çekilişini anlık izlemek için toki resmi facebook sayfasına bakabilirsiniz. Facebook.com/tokikurumsal üzerinden hızlı ve kesintisiz Silivri Kura çekilişini canlı yayında izleyebilirsiniz.

Kura sonuçları saat kaçta açıklanacak?

TOKİ Silivri konut kura sonuçları kura çekiminin tamamlanması ile birlikte idare tarafından duyurulacaktır. TOKİ resmi web sitesi toki.gov.tr adresinden öğrenilebilecek. emlakpencerem.com sitemizde hazırladığımız haberlerde kura sonuçları yayımlanacaktır. 

Silivri TOKİ kura sonuçları isim listesi için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum