Son Dakika: Avrupa'nın göbeğinde o ülke koronavirüs yüzünden tamamen karantinaya alındı!

Dünya genelinde CoronaVirus salgını hızla yayılırken, bir ülke daha karantina altına alınıyor! Avrupa'da Koronavirüs nedeniyle karantinaya alınan ülke sayısına bir yenisi daha eklendi.

Son Dakika: Avrupa'nın göbeğinde o ülke koronavirüs yüzünden tamamen karantinaya alındı!
Editör: Hakan A.
14 Mart 2020 - 16:49

Avrupa'da Koronavirüs salgını ölüm sayısında büyük artış yaşanırken, ülkeler karantina altına alınmaya başlandı! Corona Virüs salgını tüm Dünyayı tehdit ederken, ülkeler peş peşe karantina altına alınıyor! Dünya üzerinde pek çok ülke hava yolu ile iletişimi kesmiş durumda. Avrupa ülkelerinde ise virüs salgını nedeniyle ölümler devam ederken, kritik bir son dakika kararı ise İspanya'dan geldi. Günün son dakika flaş gelişmesini İspanyol hükümeti duyurdu. Ülke kendini karantinaya aldı!

Emlak Pencerem / Güncel Haberler  - 14 Mart 2020 - İstanbul


Koronavirüs salgını nedeniyle pek çok ülkede ölüm sayısı ve vaka sayısında büyük artışlar yaşanırken, ülkeler önlemlerini sertleştirmeyi sürdürüyor. Özellikle İtalya'da koronavirüs çığrından çıkarken, İspanyol hükümeti ise son dakika karar ile ülkeyi karantinaya aldığını duyurdu.

İspanya karantina altına alınarak, tüm kapılarını dünyaya kapattı!İspanyol hükümeti tüm ülkenin karantina altına alınacağını duyururken, ölüm vakalarının artması nedeniyle ülkeyi karantina alındığı kaydedildi. İspanya'da Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 10 Mart'ta 36, 11 Mart'ta 48, 12 Mart'ta 84, 13 Mart ise 120 olmuştu. Virüsün en fazla etkilediği Madrid'de ölü sayısı 24 saatte neredeyse iki kat artarak 133 olurken, vaka sayısının da 3 bini geçtiği açıklandı.


BAE'de 4 ülke için uçuşları durdurdu

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Türkiye'nin de olduğu 4 ülkeye 17 Mart Salı gününden itibaren uçuşları askıya aldığını duyurdu.


İtalya'da son 24 saatte 250 ölüm haberi!

Dünyanın en krritik gelişmeleri son dakika İtalya'dan geliyor. Avrupa'nın önemli ülkesi İtalya'da ölümler çığrından çıkmış durumda. Ülkede sadece son 24 saat içerisinde koronavirüs nedeniyle 250 ölüm vakası kaydedildi.

KKTC hava ulaşımını resmen durdurdu!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ülkede koronavirüsü önlemleri kapsamında aralarında Türkiye'de dahil tüm uçuşları durdurarak ülkenin kapılarını dış dünyaya kapatmış oldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum